X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Wybory do Senatu w Katowicach

migracja
migrator migrator 14.05.2010

Po weekendzie będzie wiadomo, ilu kandydatów ze Śląska wystartuje w wyborach uzupełniających do Senatu.

Po weekendzie będzie wiadomo, ilu kandydatów ze Śląska wystartuje w wyborach uzupełniających do Senatu. Jak powiedział Radiu Katowice dyrektor katowickiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego Wojciech Litewka, zarejestrowani zostali dwaj kandydaci: zgłoszony przez PO Leszek Piechota oraz kandydat PSL Adam Stach.

Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach odmówiła natomiast rejestracji Sławomira Sławskiego z Unii Polityki Realnej i Małgorzaty Tkacz-Janik z partii Zieloni 2004. Powodem była niewystarczająca liczba podpisów. Zgłoszenie Polskiej Partii Pracy jest weryfikowane.

Nowy senator zajmie miejsce Krystyny Bochenek, która zginęła w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Wybory uzupełniające w okręgu katowickim odbędą się 20 czerwca, wraz z wyborami prezydenckimi.

Section02
Section03
Section04