X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

La Scala, Piwnica pod Baranami i Abba

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2012 12:40
- On słucha Abby w samochodzie, w domu, nawet u znajomych, jeśli mają jakieś nagrania - zdradziła Beata Rybotycka tajemnicę Jacka Wójcickiego. Dwójka artystów opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" o swoim nowym recitalu piosenek.
Audio
  • Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki w "Muzycznej Jedynce"

- To jest trochę opowieść o Krakowie, o Piwnicy pod Baranami i o nas - powiedział Jacek Wójcicki o programie "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami". - Tytuł wymyślił krakowski satyryk, Marek Pacuła. Świetnie oddaje on róznorodność repertuaru, w którym piosenki z Piwnicy sąsiadują z przedwojennymi evergreenami i klasyką. 

Partnerująca słynnemu krakowskiego pieśniarzowi aktorka Beata Rybotycka dodała: - Piosenka to bardzo trudna forma. W czymś tak niepozornym trzeba szybko zamknąć cały świat, opowiedzieć historię...

Więcej o nowym recitalu dwójki artystów oraz słabości Jacka Wójcickiego do Abby w wywiadzie przeprowadzonym przez Pawła Sztompke.

Zobacz więcej na temat: ABBA Kraków
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podwójne życie Kiki

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2011 11:55
Z okazji wydania książki "Podwójne życie Szaszkiewiczowej" rozmawialiśmy z jej autorką - Kiką Szaszkiewiczową.
rozwiń zwiń