X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Gorące wspomniena z Ostróda Reggae Festival 2011

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2011 10:00
Zaledwie godzinę po swoim powrocie z Ostródy, DJ Maken zdał w Czwórce relację z 11. edycji największej reggae’owej imprezy w Polsce.
Audio
Gorące wspomniena z Ostróda Reggae Festival 2011
Foto: (źr. youtube)

- Około 10 tysięcy widzów, dobra pogoda, świetne wibracje, dolecieli właściwie wszyscy artyści, jestem zmęczony ale zadowolony – opowiadał w audycji "Jak Maken Zasiał" DJ Maken. Czwórkowy spec od reggae większą część swojego poniedziałkowego "DJ Pasma" poświęcił opowieściom i anegdotom z ostródzkiego festiwalu. Ten z pewnością na długo zapamięta jedna z chórzystek występującego na zakończenie imprezy Stephena Marleya.

- W okolicach popołudnia Ostródę opuścił wielki sypialny autobus Stephena Marleya. Mniej więcej dwie godziny po ich wyjeździe z Ostródy dostałem telefon, od ludzi, którzy w ostródzkim hotelu spotkali samotną zagubioną i zapłakaną dziewczynę z Jamajki. Okazała się być jedną z chórzystek Stephena Marleya, a przyczyną jej łez był fakt iż autobus z zespołem Marleya odjechał do Paryża bez niej –opowiadał Maken.

Dokończenie tej historii jak i podsumowanie całej imprezy znajdziecie w dźwięku "Relacja z Ostróda Reggae Festival". W audycji nie zabrakło nowości płytowych oraz historii zapomnianego zespołu Talisman z Bristolu, który w latach 70. był jedną z najważniejszych reggae’owych formacji tego miasta.

Zdaniem słuchaczy i DJ Makena jeden z najlepszych koncertów na ORF 2011 zagrała grupa Dubtonic Kru.

Czytaj także

Dziś startuje reggae festiwal w Ostródzie

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2011 08:56
Największe święto muzyki reggae w Polsce, które odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia, uświetnią gwiazdy z wyspy Boba Marleya.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Basowy fundament Jamajki (wywiad)

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2011 09:30
- Nie interesuje się kalendarzem, chcę po prostu swoją grą dawać ludziom szczęście - z Robertem Shakespearem gwiazdą tegorocznego festiwalu w Ostródzie rozmawiał DJ Maken.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pablopavo: Ostróda to festiwal bez napinki

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2011 11:29
Muzyk Vavamuffin na Ostróda Reggae Festival jest obecny nieprzerwanie od 2004 roku. O swoich spostrzeżeniach związanych z imprezą opowiedział w audycji "Na Cztery Ręce".
rozwiń zwiń