X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Czy Lady Gaga wywoła rewolucję w Malezji?

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2011 14:40
- Powinniście walczyć o podstawowe wolności - zaapelowała kontrowersyjna gwiazda pop do mieszkańców Malezji. To reakcja na ocenzurowanie piosenki "Born This Way" przez władze zdominowanego przez Muzułmanów państwa.

Władze Malezji przekonały największe krajowe media, że nowy przebój Lady Gagi obraża Malezyjczyków. A to za sprawą tekstu afirmującego homoseksualizm - według oficjalnego komunikatu będącego chorobą, której nie należy propagować. Dla dobra malezyjskiej młodzieży "Born This Way" zniknęło więc ze wszystkich mediów.

Konsumentom zachodniej kultury pop radykalna reakcja malezyjskich władz wydawać może się szokująca. Warto jednak pamiętać, że nie tak dawno sfera seksualna była na cenzurowanym także w Europie i Ameryce. Jeszcze w 1984 roku Pierwszy Program BBC zrezygnował z emisji piosenki "Relax" grupy Franky Goes To Hollywood ze względu na wers "when you're gonna come" ("kiedy dojdziesz") . W trakcie audycji popularny  disc jockey Mike Read przerwał odtwarzanie płyty i rzucił ją na podłogę. "Relax" wróciło w końcu na antenę i zaskakująco szybko wspięło się na pierwsze miejsce listy przebojów...

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Od Lady Gagi do zamknięcia igrzysk

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2011 15:02
Scenograf i projektant Es Devlin, który współpracował m.in. z Lady Gagą, oraz kompozytor David Arnold przygotują ceremonię zamknięcia igrzysk w Londynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rabini zachęcają do nietypowych małżeństw. Swatają gejów z lesbijkami

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2011 08:31
Pobożni Żydzi homoseksualiści za namową duchownych zawierają nietypowe małżeństwa.
rozwiń zwiń