X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Muchy wystąpią na "Męskim Graniu" w Lublinie

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2011 08:30
Już 8 sierpnia jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych młodego pokolenia wystąpi na kolejnym przystanku trasy "Męskie Granie". Posłuchaj wywiadu z zespołem.
Audio

Letnie koncerty "Męskiego Grania" poprzedza głosowanie fanów, którzy wybierają młody zespół mający zagrać przed gwiazdami w poszczególnych miastach. O tym, że do Lublina zawitają Muchy, dowiedzieliśmy się w audycji "Myśliwiecka 3/5/7".

Trójka wspierała karierę nadziei polskiego rocka od samego początku. Już w 2006 Muchy uznano na Myśliwieckiej za "odkrycie roku", pierwszy singel zespołu "Miasto doznań" wspiął się rok później na 7. miejsce naszej listy przebojów, a Debiutancki album "Terroromans" uznany został przez słuchaczy Trójki za "Płytę Roku" .

Potem było już tylko lepiej. Druga płyta Much "Notoryczni debiutanci" sprzedała się w ponad 7 tysiącach egzemplarzy, a promujący ją singiel "Przesilenie" błyskawicznie wspiął się na 1. miejsce naszej listy przebojów. Obecnie Muchy pracują nad trzecim wydawnictwem, który powinien ukazać się już na początku przyszłego roku. Bez wątpienia w Lublinie usłyszymy już jednak jego fragmenty. A chyba warto, skoro lider zespołu, Michał Wiraszko zdradził Piotorowi Stelmachowi bez fałszywej skromności: - Dotknęła nas klęska urodzaju i bardzo się z tego cieszymy.

Dyrektor artystyczny "Męskiego Grania", Wojciech Waglewski zapowiedział też w audycji wszystkie gwiazdy tegorocznego cyklu koncertów. Będą to Lech Janerka, Leszek Możdżer, Voo Voo, Fisz, Emade, Spięty, Lao Che, Kumka Olik, Raz Dwa Trzy i Myslovitz. Oprócz nich internauci (głosujący przez facebookowy profil Męskiego Grania) wybierają najciekawszych młodych artystów, którzy zagrają w kolejnych miastach-etapach trasy koncertowej. Pierwszy odcinek "Męskiego Grania" odbędzie się w Żywcu 16 lipca i szansę zaprezentowania się publiczności będzie miał raper L.U.C. Tydzień później "Męskie Granie" przeniesie się do Warszawy. Tu słuchacze na zwycięzców wytypowali Cool Kids of Death. Triumfatorami etapu krakowskiego - 30 lipca - został zespół Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach. W ostatniej "Myśliwieckiej" dowiedzieliśmy się, że tydzień później w Lublinie wystąpią Muchy. W tym tygodniu trwa walka o to, kto wystąpi w Gdańsku w Stoczni 13 sierpnia. Głosować można do 3.06. W następnych tygodniach poznamy zwycięzców w we Wrocławiu (20.07) i w Poznaniu (27.08).

Aby posłuchać rozmowy Piotra Stelmacha z kontuzjowanym na boisku piłkarskim liderem Much wystarczy kliknąć ikonę dźwięku "Muchy na Męskim Graniu" w boksie "Posłuchaj" po prawej stronie.

Na "Myśliwieckiej 3/5/7" gościł także dyrektor artystyczny "Męskiego Grania" Wojciech Waglewski, który zdradził kolejne szczegóły letniej trasy. Wiemy, że wśród gwiazd znajdą się grupy Pink Freud; Tymon & The Transistors; Myslovitz; Raz Dwa Trzy; Kumka Olik; Jazzpospolita; a także Janusz Staszewski, Abradab i Olaf Deriglasoff. Za multimedialną oprawę przedsięwzięcia odpowiadać będzie słynny reżyser Mariusz Wilczyński, a garść pirotechnicznych smaczków wniesie, stale współpracujący z Voo Voo, Jarosław Koziara.

Rozmowy z Wojciechem Waglewskim można posłuchać klikając ikonę dźwięku "Wojciech Waglewski o Męskim Graniu" w boksie "Posłuchaj" po prawej stronie.

Kolejne informacje o letniej trasie "Męskiego Grania" w poniedziałkowej audycji "W Tonacji Trójki" (godz. 15:00) oraz w sobotniej "Myśliwieckiej 3/5/7" (godz. 16:00).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muchy w Offensywie

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2010 15:50
Frontman poznańskiej grupy obiecał wytatuować sobie napis Goplana na plecach, jeśli jego piosenka zdobędzie top LP3. Piotr Stelmach sprawdził czy spełnił swoją obietnicę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fryderyki 2011: radiowe Męskie Granie najlepszą płytą alternatywną roku!

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 23:40
Na wczorajszej gali tryumfowali także Acid Drinkers (4 Fryderyki) oraz Monika Brodka (3 statuetki).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Posłuchaj oficjalnego singla "Męskiego Grania"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 14:57
Piosenka "Kobiety nam wybaczą" miała premierę w audycji "Myśliwiecka 3/5/7". W programie Piotra Stelmacha gościł kurator imprezy Wojciech Waglewski. Poznaliśmy też zwycięzcę kolejnego etapu konkursu internautów.
rozwiń zwiń