X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Sobowtór, który nie zabił Bono

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 07:30
- Autobiografię piszą osoby, które zrobiły coś ważnego. A ja tylko zawaliłem sprawę, podczas gdy moi koledzy z U2 osiągnęli wszystko- mówi bez ogródek Neil McCormick, autor "Killing Bono: I Was Bono's Doppelgänger". Zobaczcie trailer ekranizacji powieści.

Fil "Killing Bono" to historia U2, opowiedziana z niezwykłej perspektywy konkurencyjnej grupy. Na początku lat 70. bracia Neil i Ivan McCormick założyli zespół rockowy i postanowili sięgnąć po międzynarodową sławę. Ale w tym samym czasie ich koledzy z klasy - pod wodzą charyzmatycznego Bono - wpadli na ten sam pomysł. U2 bardzo szybko zaczęło robić światową karierę. Tymaczasem zespół McCormicków stał w miejscu...

Zobacz więcej na temat: Bono FILM Rock bez
Czytaj także

30 najlepszych piosenek U2

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2011 12:00
Piotr Metz w porannym "Zapraszamy do Trójki" prezentował historie piosenek najpopularniejszej irlandzkiej grupy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kings of Leon - zespół z historią

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2011 07:00
- Bono z U2 do tej pory wisi mi kasę, a Bob Dylan ma najdelikatniejsze dłonie na świecie - zdradzają Annie Gacek autorzy jednej z najbardziej spektakularnych rockowych karier naszego stulecia.
rozwiń zwiń