X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Koncert Ani Wyszkoni (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 08:00
"Lato z Radiem" zagrało 1 lipca w Wieluniu. Zobacz występ Ani Wyszkoni.
Ania Wyszkoni
Ania WyszkoniFoto: PR

Wieluń to miasto położone w woj. łódzkim (ok. 24 tys. mieszkańców), na skraju Jury Polskiej (Wyżyny Krakowsko-Częstochowsko-Wieluńskiej), w tzw. Wielkim Łuku Warty. Podczas koncertu, obok Ani Wyszkoni zagrali Wanda i Banda oraz Andrzej Piaseczny.

Podczas każdego koncertu "Lata z Radiem" mamy specjalny program dla dzieci, plenerowe studio Polskiego Radia, tysiące nagród, pokaz sztucznych ogni, płyty z przebojami Lata z Radiem i niezwykłe rysie - maskotki.

Magicznym, ruchomym studiem Polskiego Radia zaopiekowała się w Wieluniu Sława Bieńczycka. Właśnie tam każdy ze słuchaczy mógł poznać naszą pracę od kulis. Wytłumaczymy zasady działania nowoczesnego studia; pokazaliśmy, jak wygląda komputerowy montaż nagrań i uczylismy jak zostać... reporterem "Lata z Radiem"! Każdy mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić mini-wywiad. Wszystko zostało zarejestrowane, a na zakończenie każdy z gości studia otrzymał pamiątkową płytę z własnym nagraniem.

Już teraz na stronie "Lata z Radiem" obejrzeć poprzednie koncerty w Radomiu i Uniejowie.

Czytaj także

Lato z Radiem: gramy dla Was przez całe wakacje!

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2012 22:30
Do 2 września "Lato z radiem" będzie grało na antenie Jedynki każdego dnia tygodnia: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Koncert De Mono w Tomaszowie Mazowieckim

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 16:30
"Lato z Radiem” zagrało 30 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim. Zobacz koncert słynnej grupy.
rozwiń zwiń