Polskie Radio
Section05
Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni z nową płytą "10". "To hołd złożony Markowi Jackowskiemu"

- To po prostu "10". Dziesięć utworów i dziesięć lat po jego śmierci. Mamy tu artystę, którego niewątpliwie można ocenić dziesięć na dziesięć - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o Marku Jackowskim Anna Wyszkoni. Wokalistka postanowiła złożyć hołd założycielowi zespołu Maanam, nagrywając płytę z jego piosenkami w nowych aranżacjach.
Zobacz więcej na temat:  Anna Will MUZYKA Ania Wyszkoni Anna Wyszkoni

"Opole to wyjątkowe miejsce". Izabela Trojanowska, Anna Wyszkoni i Halina Mlynova w Jedynce

- Scena w Opolu ma swoje prawa. To jedyne w roku święto piosenki - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o Krajowym Festiwali Piosenki Polskiej Izabela Trojanowska. W audycji specjalnej rozmawiamy także z Anną Wyszkoni i Haliną Mlynkovą, która wspólnie z zespołem Tulia zwyciężyła w konkursie "Premiery" w wyniku głosowania widzów.
Zobacz więcej na temat:  Anna Will Opole Opole 2023 Marcin Kusy izabela trojanowska Halina Mlynkova Ania Wyszkoni

Lato z Radiem 2020 i największe przeboje Anny Wyszkoni. Posłuchaj koncertu!

- Jestem w doskonałym momencie życia - mówi Ania Wyszkoni, która wystąpiła online w cyklu koncertów "Lata z radiem" 2020. - Nieustannie się zmieniam, a wraz ze mną zmienia się moja twórczość. Mam nadzieję, że koncert online dzięki Państwa żywej obecności w sieci będzie dla nas wspólnym, mocnym muzycznym przeżyciem. Do oglądania, udostępniania, komentowania na latozradiem.pl oraz profilu facebookowym stacji występu Ani Wyszkoni na żywo zapraszała radiowa Jedynka.   
Zobacz więcej na temat:  Ania Wyszkoni Lato z Radiem 2020