Polskie Radio
Section05
Andrzej Piaseczny

"Pozostanie w naszych głowach i myślach". Artyści o legendzie polskiej muzyki

W wieku 74 lat niespodziewanie odszedł od nas Krzysztof Krawczyk, którego piosenki od lat kochała cała Polska. - Jego utwory są największą wartością, ale myślę o nim również jako o człowieku, którego ilekroć spotykałem, to zawsze widziałem jego uśmiech, przychylność i otwartość - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Andrzej Piaseczny. Jak inni artyści wspominają legendę polskiej sceny muzycznej?
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska Krzysztof Krawczyk Andrzej Piaseczny Muniek Staszczyk Andrzej Smolik Ryszard Poznakowski Wojciech Trzciński Andrzej Korzyński Muzyczna Jedynka

Andrzej Piaseczny wystąpił na scenie "Lata z Radiem". Wspaniały koncert!

Na scenie "Lata z Radiem" wystąpił niezwykle charyzmatyczny i dobrze znany Słuchaczom Jedynki wokalista - Andrzej Piaseczny. - Staram się podchodzić pozytywnie do pandemii i ograniczeń z nią związanych. One przeminą, a te emocje zapamiętamy na resztę życia - mówił artysta. Koncert online można było oglądać w mediach społecznościowych i na portalu Programu 1 Polskiego Radia, a w piątek ponownie wysłuchać na antenie stacji.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Piaseczny Lato z Radiem 2020

Andrzej Piaseczny: dobrze czuję się ze sobą, muzyka jest moją pasją

- Muzyka, mimo że to jest pewien rodzaj zawodu, który uprawiam od wielu lat, jest moją pasją i to powoduje, że uśmiech na twarzy jest prawdziwy. Kiedy gramy, nasze emocje przenoszą się na drugą stronę, nie tylko do publiczności, ale też przez elektroniczne komunikatory - mówił na antenie Programu 1 Polskiego Radia Andrzej Piaseczny. W piątek po godz.20 koncert artysty w radiowej Jedynce.
Zobacz więcej na temat:  piosenka album Pop Andrzej Piaseczny Marcin Kusy