Polskie Radio
Section05
Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny wystąpił na scenie "Lata z Radiem". Wspaniały koncert!

Na scenie "Lata z Radiem" wystąpił niezwykle charyzmatyczny i dobrze znany Słuchaczom Jedynki wokalista - Andrzej Piaseczny. - Staram się podchodzić pozytywnie do pandemii i ograniczeń z nią związanych. One przeminą, a te emocje zapamiętamy na resztę życia - mówił artysta. Koncert online można było oglądać w mediach społecznościowych i na portalu Programu 1 Polskiego Radia, a w piątek ponownie wysłuchać na antenie stacji.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Piaseczny Lato z Radiem 2020

Andrzej Piaseczny: dobrze czuję się ze sobą, muzyka jest moją pasją

- Muzyka, mimo że to jest pewien rodzaj zawodu, który uprawiam od wielu lat, jest moją pasją i to powoduje, że uśmiech na twarzy jest prawdziwy. Kiedy gramy, nasze emocje przenoszą się na drugą stronę, nie tylko do publiczności, ale też przez elektroniczne komunikatory - mówił na antenie Programu 1 Polskiego Radia Andrzej Piaseczny. W piątek po godz.20 koncert artysty w radiowej Jedynce.
Zobacz więcej na temat:  piosenka album Pop Andrzej Piaseczny Marcin Kusy

Startuje "Lato z Radiem". Poznaj szczegóły trasy

W czwartek 22 czerwca, tuż po godz. 9.00, na antenie Radiowej Jedynki zabrzmiała "Polka Dziadek" - melodia rozpoczynająca najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce "Lato z Radiem". 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem koncerty koncert Afromental Andrzej Piaseczny Arka Noego Blue Cafe Cleo Dawid Kwiatkowski De Mono Doda Enej Ewa Farna Feel Golec uOrkiestra Halina Mlynkova Hey IRA Jerzy Grunwald Kasia Popowska Kombii Lady Pank Maleo Reggae Rockers Małgorzata Ostrowska Margaret Maryla Rodowicz Michał Szpak Patrycja Markowska Papa D Pectus Rafał Brzozowski Red Lips T.Love Tomasz Kamiński Varius Manx Zakopower W POLSKIM RADIU