X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Wszystkie twarze Stinga na moje.polskieradio.pl

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 16:20
Zagubiony Anglik w Nowym Jorku i niesforny członek policyjnej bandy - te i inne wątki z muzycznej dyskografii artysty znajdą Państwo w specjalnym internetowym kanale Polskiego Radia.
Wszystkie twarze Stinga na moje.polskieradio.pl

Sting to jeden z najbardziej wszechstronnych artystów przełomu stuleci. Ten muzyk, kompozytor, wokalista i... aktor potrafi nas energetyzować, wprowadzić w nastrój melancholii, uradować, uspokoić... W jego utworach pobrzmiewają tak odległe gatunki jak jazz czy reggae, rock i muzyka klasyczna. Ale łączą się znakomicie w niepowtarzalny dla innych muzyków sposób. Zebraliśmy tu nagrania z jego różnorodnych płyt solowych i te, dzięki którym zdobył popularność - z The Police. Słuchanie twórczości Stinga to podróż przez wszystkie stany naszej świadomości, podróż w różnych kolorach muzyki.

Posłuchaj Stinga na moje.polskieradio.pl

Moje.polskieradio.pl, to unikalny serwis, zawierający kilkadziesiąt bardzo różnorodnych i bogatych w treści kanałów internetowego radia – zarówno muzycznych, jak i słownych. Dzięki nim udostępniamy Państwu nieprzebrane i do tej pory niedostępne szerszej publiczności archiwalne zasoby Polskiego Radia.

Pomysł tworzenia internetowego radia zrodził się w związku z jubileuszem 85 – lecia Polskiego Radia. Stąd hasło: "85 kanałów na 85-lecie Polskiego Radia". Stawiamy na najbardziej wartościowe audycje, mistrzów mikrofonu i wysmakowany wybór muzyki prezentowanej w Polskim Radiu.

Czytaj także

Gala mojepolskieradio.pl z udziałem Stinga

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2010 16:01
Perfect, T.Love, Raz Dwa Trzy, Robert Gawliński, Maciej Maleńczuk, Anna Maria Jopek oraz Caro Emerald zagrają z Polską Orkiestrą Radiową podczas tego samego koncertu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dżentelmen popu w filharmonii

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2010 17:15
Obchody 85-lecia Polskiego Radia w warszawskim Teatrze Polskim uświetni wspólny występ Stinga z Polską Orkiestrą Radiową. Gordon Matthew Thomas Sumner to chyba jedyna gwiazda współczesnego show-biznesu, której klasyczne ciągotki nie budzą politowania i nie kończą się eksplozją bombastycznego kiczu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Za co kochamy Stinga

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 18:00
Krytycy o ostatnich dokonaniach Brytyjczyka nie piszą inaczej jak o nudzie w ładnym opakowaniu. Tymczasem fanom - zwłaszcza w Polsce - zdaje się to nie przeszkadzać.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dżentelmen popu w filharmonii

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2010 17:15
Sting z Polską Orkiestrą Radiową?! Gordon Matthew Thomas Sumner to chyba jedyna gwiazda współczesnego show-biznesu, której klasyczne ciągotki nie budzą politowania i nie kończą się eksplozją bombastycznego kiczu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spotkanie ze Stingiem w Nowym Jorku

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 20:46
Piosenkarka Anna Maria Jopek i jej mąż, dziennikarz Marcin Kydryński spotkali się ze Stingiem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Śpiewali ze Stingiem

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2010 15:44
U Milesa Davisa udawał francuskiego policjanta, z Luciano Pavarottim śpiewał o anielskim chlebie.
rozwiń zwiń