X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

"Tylko dla Orlic"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2017 09:00
Aleksandra Trzaskowska, zorganizowała wyprawę motocyklową w indyjskie Himalaje. W wyprawie wzięły udział kobiety, które w niezwykle trudnych warunkach pokonywały na motocyklach Himalaje. 
Audio
  • Tylko dla orlic - reportaż Joanny Bogusławskiej.mp3

Zdobyły kilka 5-tysięcznych przełęczy, offroad na najwyżej położonej pustyni świata oraz integrowały się z buddyjskimi mniszkami. Ola Trzaskowska to doświadczona, motocyklowa himalaistka, która przed dwoma laty wjechała na liczącą 5770 metrów przełęcz Marsimik La. Wyżej już nie można. Nie wszystkie uczestniczki miały doświadczenie. Ewa ma dwoje dzieci i jeździ na motocyklu od czasu do czasu, pojechała na wyprawę bez przygotowania. Marta jest lekarzem neurologiem, pracuje z dziećmi, mimo choroby wysokosciowej swietnie poradziła sobie na wyprawie . Wróciły odmienione z nową energią do życia.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Tylko dla Orlic" w Trójce, 6 kwietnia 2017, o godz. 18.15.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Czytaj także

"Droga do szczęścia" – reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2017 08:00
Magda i Marek są małżeństwem od 26 lat. Mają już dorosłego syna. Pracują bardzo intensywnie w korporacjach. Tworzą szczęśliwy i pełen miłości związek.
rozwiń zwiń