X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Freszel: obce języki obnażają braki w emisji głosu

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 19:00
- Najlepiej dla śpiewaka, gdyby urodził się z umiejętnością co najmniej dwóch języków, a potem uczył się kolejnych - mówiła w Dwójce Joanna Freszel, jedna z najciekawszych śpiewaczek młodego pokolenia.
Joanna Freszel
Joanna Freszel Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Joanna Freszel zachwyciła w audycji "Five o'clok" umiejętnością płynnego przechodzenia z języka na język podczas śpiewania. W rozmowie z Agatą Kwiecińską opowiadała, że opanowanie tej sztuki jest bardzo ważne dla rozwoju wokalnego. - Każdy język odsłania mankamenty w emisji danej osoby. Należy jednak ryzykować i starać się sięgać do różnej literatury, żeby te różnice wyrównywać. Musimy przekonywać publiczność do tego, co śpiewamy.

Podczas spotkania Joanna Freszel wyjaśniała, dlaczego nie udało jej się spełnić marzenia o być piosenkarką rozrywkową. Opowiadała też o pasji, jaką jest dla niej ochrona środowiska i takie kwestie, jak budowa reaktora jądrowego czy kompostowanie śmieci. - To są fantastyczne rzeczy i zajmowałam się nimi przez pewien czas, ale przychodzi moment, kiedy trzeba się zdecydować, co się będzie robiło na 100 procent. Wymagania stawiane śpiewakom wykluczają inną pracę.

***

Tytuł audycji: Five o'clock

Prowadzi: Agata Kwiecińska

Goście: Joanna Freszel (śpiewaczka)

Data emisji: 30.07.2016

Godzina emisji: 17.00

bch/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Odcinek mizofoniczny". Zaskakujące dźwięki w pruskiej fortyfikacji

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016 10:02
W "Pop-południu" zaprosiliśmy Państwa na "Odcinek mizofoniczny" - pierwsze wydarzenie z nowego cyklu Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku, którego formuła łączy w sobie muzykę, sztukę wideo, elementy teatru, performansu oraz innych dziedzin sztuki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Kwieciński i muzyczne nastroje

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 19:00
– Pomyślałem sobie: dlaczego tworzę taką smutną i ciężką muzykę? Zrozumiałem, że trzeba szukać porozumienia z publicznością – wspominał kompozytor pewne przełomowe wydarzenie.
rozwiń zwiń