X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wielka improwizacja" z Philem Mintonem! Zdobądź zaproszenie

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2014 12:00
Bezsprzeczny mistrz wokalnej improwizacji dołączy do, świetnie znanego słuchaczom Dwójkowej "Trans-Fuzji", zespołu muzyków pod wodzą Andrzeja Bauera. Niezwykły koncert w ostatnią sobotę marca.
Phil Minton
Phil MintonFoto: Andy Newcombe, lic. CC (flickr)

"Trans-Fuzja" to seria wydarzeń muzycznych, mających ożywić dźwiękami i kreatywną energią oddane ponownie do użytku Studio im. Władysława Szpilmana. Na kolejne spotkanie - tym razem z udziałem legendarnego brytyjskiego wokalisty Phila Mintona - zapraszamy 29 marca o godzinie 19.00. Improwizować z naszym gościem będą, jak zwykle, Cezary Duchnowski (fortepian, elektronika), Jacek Kochan (perkusja) i oczywiście prowadzący cały cykl Andrzej Bauer (wiolonczela). Wejściówki do Studia PR im. Władysława Szpilmana (al. Niepodległości 77/85, Warszawa) można rezerwować pod adresem transfuzja@polskieradio.pl.

Phil Minton to jeden z najważniejszych wokalistów z kręgów muzyki improwizowanej. Można powiedzieć, że w latach 70. to on oddzielił wokalistykę od tradycyjnie pojmowanego śpiewu. Cztery dekady awangardowej praktyki twórczej pozwoliły artyście wypracować unikalny warsztat, obejmujący zakres tonów od piccolo do tuby, multifony charakterystyczne dla instrumentów dętych drewnianych oraz autorską metodologię wykorzystania mięśni twarzy.

Wyjątkowość Mintona polega jednak również na tym, iż równolegle wykonuje on piosenki oraz dokonuje wokalnych interpretacji literatury. Wszystkie te kierunki poszukiwań dadzą o sobie zapewne znać podczas najbliższej "Trans-Fuzji". Zapraszamy!

mm

Zobacz więcej na temat: Andrzej Bauer koncert MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Trans-Fuzja po raz pierwszy

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2012 10:00
Agata Zubel, Katarzyna Moś, Cezary Duchnowski, Marcin Masecki, Dj Lenar i Andrzej Bauer w pierwszej odsłonie Trans-Fuzji – cyklu niezwykłych muzycznych spotkań!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trans-Fuzja": elektroniczne zabawy z Bachem

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 23:00
Zapraszamy do obejrzenia spotkania ze suitami Jana Sebastiana Bacha, ożywionymi za pomocą elektroniki przez wiolonczelistę Andrzeja Bauera i jego gości.
rozwiń zwiń