Agnieszka Glińska i Olgierd Łukaszewicz o konflikcie w Teatrze Studio

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2015 16:00
W audycji "O wszystkim z kulturą" powracamy do tematu sporu na linii dyrektor naczelny - dyrektor artystyczna w warszawskim Teatrze Studio.
Agnieszka Glińska zrezygnowała z posady dyrektor artystycznej Teatru Studio
Agnieszka Glińska zrezygnowała z posady dyrektor artystycznej Teatru StudioFoto: Grzegorz Śledź/PR2

W wyniku tego sporu 10 grudnia br. Agnieszka Glińska, dyrektor artystyczna, złożyła pisemną rezygnację na ręce dyrektora teatru Romana Osadnika. Temu ostatniemu związki zawodowe oraz niektóre media postawiły zarzut niewłaściwego wydatkowania środków publicznych. - W związku z powyższym Biuro Kontroli Urzędu Miasta przeprowadzi w Teatrze Studio audyt - mówił w Dwójce wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak.

Zobacz także
teatr kurtyna 1200.jpg
Kontrola finansowa w Teatrze Studio

***

Na audycję "O wszystkim z kulturą" z udziałem Agnieszki Glińskiej i Olgierda Łukaszewicza zapraszamy w poniedziałek (21.12) w godz. 18.00-18.30. Program poprowadzi Jacek Wakar.

jp/pg

Czytaj także

Kto ocenia warszawskie teatry?

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2015 10:00
Według opiniotwórczego dziennika w skład komisji oceniającej stołeczne sceny wchodzą eksperci niemający nic wspólnego z Warszawą... O miejskiej polityce wobec teatrów opowiadał w Dwójce Tomasz Thun-Janowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Glińska odchodzi z Teatru Studio

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 17:00
W audycji 'Wybieram Dwójkę" rozmawialiśmy na temat rezygnacji Agnieszki Glińskiej z posady dyrektor artystycznej Teatru Studio.
rozwiń zwiń