X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Po festiwalu Wratislavia Cantans

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 11:27
We Wrocławiu od 54 lat organizowany jest festiwal, którego koncerty odbywają się w zabytkowych kościołach i salach Narodowego Forum Muzyki, a od kilku lat również w innych miastach Dolnego Śląska. W audycji "Kwadrans bez muzyki" rozmawialiśmy o tegorocznej edycji, która zakończyła się w minioną niedzielę.
Audio
  • 54. Festiwal Wratislavia Cantans (Kwadrans bez muzyki/Dwójka)
Wratislavia Cantans 2019
Wratislavia Cantans 2019Foto: materiały pras.

Hasłem tegorocznej odsłony wydarzenia było szeroko pojęte Południe. Program festiwalu pokazał różne jego oblicza, rozmaite inspiracje napływające z południa, pozwalające odnaleźć w tym regionie źródła naszej współczesnej kultury.

O 54. Festiwalu Wratislavia Cantans opowiadali goście wydarzenia: Pedro Memelsdorff, Marcel Peres, Julia Leżnieva oraz dyrektor artystyczny wydarzenia - Giovanni Antonini, a także dyrektor generalny, szef Narodowego Forum Muzyki - Andrzej Kosendiak.

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki 

Przygotowała: Klaudia Baranowska

Data emisji: 18.09.2019

Godzina emisji: 15.00

am/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Kosendiak: Zubin Mehta uświetni Wratislavia Cantans

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 12:16
- Wydarzenie tegorocznego festiwalu, koncert Israel Philharmonic Orchestra, będzie hołdem dla wspaniałego dyrygenta Zubina Mehty, który za pulpitem dyrygenckim we Wrocławiu stanie na niedługo przed zapowiadanym przejściem na artystyczną emeryturę – mówił w Dwójce dyrektor Narodowego Forum Muzyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wratislavia Cantans. Wokalne dziedzictwo z Półwyspu Iberyjskiego

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 10:00
W audycji "Letni Festiwal Muzyczny" zaprosiliśmy na transmisję z 54. odsłony wrocławskiego festiwalu, podczas którego usłyszeliśmy Śródziemnomorską mozaikę i Chorał mozarabski pod dyrekcją Marcela Pérèsa - francuskiego muzykologa, kompozytora, reżysera i założyciela grupy muzycznej Ensemble Organum.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Giovanni Antonini: muzyka południa to filar naszej kultury

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 15:35
- Dla mnie "południe" to kraje i kultury basenu Morza Śródziemnego, będącego kolebką Zachodu pod względem religijnym, filozoficznym, muzycznym. Jeśli wezmę pod uwagę moją dziedzinę, czyli muzykę barokową, to myślę o muzyce neapolitańskiej – mówił w Dwójce znakomity dyrygent odnosząc się do motywu przewodniego tegorocznej odsłony  festiwalu Wratislavia Cantans.
rozwiń zwiń