X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

30-lecie czasopisma "Znad Wilii"

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 22:01
W audycji relacja z jubileuszu pierwszego niezależnego pisma na Wileńszczyźnie powstałego w roku 1989. Wydarzenie odbyło się w Domu Spotkań z Historią w Warszawie.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Bohbeh/Shutterstock.com

"Znad Wilii" wychodziło pierwotnie jako dwutygodnik, obecnie kwartalnik. W jubileuszowym wieczorze wzięli udział autorzy pisma, krytycy, także historycy zaproszeni zarówno przez Redakcję, pisma, jak i DSH. Była to okazja do opowieści o piśmie, które porusza temat dziejów dawnych Kresów I i II Rzeczpospolitej, ale nie stroni też od kronikarskiego zapisu wydarzeń współczesnych.

Wśród uczestników audycji Romuald Mieczkowski, redaktor pisma, senatorowie - Barbara Borys Damięcka i Bogdan Borusewicz oraz poeta Tomasz Snarski, dyplomata Stanisław Cygnarowski, a także gospodarz wieczoru Tomasz Kuba Kozłowski.

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki 

Prowadzi: Krzysztof Renik

Data emisji: 26.11.2019

Godzina emisji: 15.00

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Z wizytą w kresowej Częstochowie

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 12:49
W audycji zajrzeliśmy do maryjnego sanktuarium w Podkamieniu na Ukrainie. To klasztor i jednocześnie jedna z kresowych twierdz, niegdyś określana mianem "kresowej Częstochowy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kultura pogranicza. Międzynarodowe spotkanie teatralne

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 14:12
W audycji "Kwadrans bez muzyki" zdaliśmy relację z zakończonego niedawno w Białymstoku festiwalu teatralnego "Kierunek Wschód".
rozwiń zwiń