X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Letnia noc z improwizacją

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 12:53
W audycji "Letnia noc" słuchaliśmy m.in. nagrań wrocławskiej grupy Ślina (przedpremierowo!) i fragmentu koncertu Poznańskiej Orkiestry Improwizowanej.
Audio
Okładki płyt
Okładki płytFoto: Mat. promocyjne

Drugą godzinę programu wypełniło za to małe studium estetyki improwizującego tria w trzech, bardzo różnych od siebie odsłonach: Trzaska/Mazurkiewicz/Szpura (nowy album "North Meridian"), Strycharski/Kacperczyk/Szpura ("I love you SDSS J124043.01+671034.68" i Jovicevic/Miklos/Wójciński ("Informal Shapes").

***

Tytuł audycji: Letnia noc

Prowadziła: Tomasz GregorczykJanusz Jabłoński

Data emisji: 4.09.2019

Godzina emisji: 23.00

Strona audycji na facebooku: www.facebook.com/NokturnDwojka.

am

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Steve Coleman: muzyka to artefakt

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 11:48
- Dla mnie wszystko pochodzi z jednego źródła – od nas samych. Matematyka, filozofia, muzyka, cokolwiek – to my jesteśmy źródłem wszystkiego. Ludzie znikają – wszystkie twory ludzkiej działalności znikają z nimi. Jeśli chcesz je zrozumieć, musisz zrozumieć ludzi i siebie samego - mówił w Dwójce słynny amerykański muzyk jazzowy i kompozytor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski trash and error i podwodne disco

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 14:40
W "Letniej nocy" zaprosiliśmy do wysłuchania m.in. albumu "Koniec wielkiej wojny", czyli muzyki teatralnej grupy Nagrobki z udziałem Mikołaja Trzaski, oraz ścieżki dźwiękowej z kasety VHS Jakuba Glińskiego – "Dziennik. Ostatnie 30 dni zanim umarłem" z oficyny Pointless Geometry.
rozwiń zwiń