X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Mykietyn. Muzyczna osobowość roku

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 09:00
Gościem "Poranka Dwójki" był kompozytor i klarnecista nagrodzony Koryfeuszem Muzyki Polskiej w kategorii Osobowość Roku.
Audio
  • Rozmowa z Pawłem Mykietynem (Poranek Dwójki)
  • Anna Ruszkowska, prezes Fundacji Przyjaciół Warszawskiej Jesieni, zaprasza na koncert poświęcony pamięci Andrzeja Chłopeckiego (Poranek Dwójki) 29.11
Paweł Mykietyn jest dyrektorem muzycznym Międzynarodowego Centrum Kultury Nowy Teatr
Paweł Mykietyn jest dyrektorem muzycznym Międzynarodowego Centrum Kultury Nowy TeatrFoto: PAP/Tomasz Gzell

Paweł Mykietyn to jeden z najbardziej cenionych polskich kompozytorów. Wielkim sukcesem w mijającym roku była prapremiera opery "Czarodziejska góra" z librettem Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk w reżyserii Andrzeja Chyry na festiwalu Malta. Spektakl ten zaprezentowany został także na tegorocznym festiwalu Sacrum Profanum. Z naszym gościem rozmawialiśmy o jego pracy, muzyce współczesnej i nadchodzących zmianach na festiwalu Sacrum Profanum .

Ponadto w programie zaprosiliśmy na koncert pamięci Andrzeja Chłopeckiego, który odbędzie się 29 listopada w CWS Zamek Ujazdowski.

***

Tytuł audycji: "Poranek Dwójki"

Prowadzi: Tomasz Obertyn

Data emisji: 26.11.2015

Godzina emisji: 6.00

mc/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koryfeusz Muzyki Polskiej - znamy laureatów!

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 11:00
Nagrodą Koryfeusz Muzyki Polskiej zostali w tym roku wyróżnieni: Stanisław Skrowaczewski (Nagroda Honorowa) i Paweł Mykietyn (Osobowość Roku). W kategorii Wydarzenie Roku zwyciężyło otwarcie nowej siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach oraz Festiwal Otwarcia.
rozwiń zwiń