X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sacrum Profanum. Jak zachęcić do strefy dyskomfortu

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 11:00
- Nasze tegoroczne hasło jest przekornym rzuceniem wyzwania publiczności, która do tej pory do nas nie dotarła, bo była przekonana, że to jest festiwal z "nieludzką muzyką". Staramy się walczyć z takimi stereotypami - mówił Krzysztof Pietraszewski, kurator Sacrum Profanum, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Wejdź do strefy dyskomfortu".
Audio
  • Rozmowa z Krzysztofem Pietraszewskim, kuratorem Sacrum Profanum 2017 (Poranek Dwójki)

- Dzięki takim postaciom jak Natalia Przybysz czy Tomasz Stańko - artystów, którzy ze świata muzyki alternatywnej chętnie przechodzą na chwilę do świata muzyki nowej - mamy punkt zaczepienia, może przynętę na tych, którzy nie interesują się tym, czego nie znają, co wydaje im się obce - opowiadał Krzysztof Pietraszewski o programie Sacrum Profanum (26.09-1.10.2017) i popularyzowaniu muzyki nowej.

Jaką ewolucję przeszedł w ciągu piętnastu lat swojego istnienia krakowski festiwal? I czego możemy się spodziewać w tegorocznej "strefie dyskomfortu"?

***

Audycja: Poranek Dwójki

Prowadzi: Piotr Kędziorek

Gość: Krzysztof Pietraszewski (kurator festiwalu Sacrum Profanum) 

Data emisji: 20.09.2017

Godzina emisji: 8.10

jp/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyka długodystansowców. Od Can do źródeł transu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 11:24
Punktem wyjścia audycji Rafała Księżyka była muzyka niemieckiej grupy Can. Nagrania zespołu dowodzonego przez zmarłego niedawno Holgera Czukaya zestawione zostały z muzyką Bliskiego Wschodu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przed Warszawską Jesienią: Artur Zagajewski

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017 13:00
Twórca jest jednym z kompozytorów wyróżnionych w programie tegorocznego 60. festiwalu Warszawska Jesień. W "Nokturnie" słuchaliśmy jego dzieł, które zabrzmią podczas stołecznej imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podróże muzycznych wizjonerów

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 15:05
W audycji "Nokturn" wybraliśmy się z Ornettem Colemanem do Maroka, Tomaszem Stańko do Taj Mahal, Harrym Partchem do pociągu, Lulą Cortesem i Ze Ramalo do Kamienia Inga w Brazylii.
rozwiń zwiń