X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mistrzowie i młodzi. Warsaw Summer Jazz Days 2019

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 15:38
- Najbardziej chyba czekam na występ wybitnego basisty Stalnelya Clarka - podkreślał Mariusz Adamiak, opowiadając o programie tegorocznego Warsaw Summer Jazz Days.
Audio
  • Mariusz Adamiak o Warsaw Summer Jazz Days 2019 (Poranek Dwójki)

4 lipca rozpoczynają się Warsaw Summer Jazz Days - impreza o światowej, niepodważalnej pozycji. To jedno z ważniejszych wydarzeń muzycznych nie tylko lata, ale całego roku, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jego celem jest promocja jazzu współczesnego - niezależnie od jego rodowodu czy przynależności państwowej, prezentowanie tego co najnowsze i najbardziej kreatywne we współczesnym jazzie.

W tym roku w warszawskim klubie Stodoła będzie można zobaczyć i usłyszeć m.in. takie gwiazdy i zespoły jak: Benny Golson, Jasmeia Horn, Kerry Garret Quintet czy - o którym opowiadał w Dwójce Mariusze Adamiak - Stalnely Clark. W rozmowie z twórcą Warsaw Summer Jazz Days nie zabrakło również opowieści o młodych artystach, których będzie można wysłuchać podczas warszawskiego święta jazzu. - Poziom tych młodych wykonawców jest bardzo wysoki, a mało jest miejsc do grania takiej muzyki – podkreślał gość Dwójki,

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość audycji: Mariusz Adamiak (polski promotor muzyki jazzowej)

Data emisji: 1.07.2019

Godzina emisji: 8.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Około północy". Mariusz Czubaj: czuję się dzieckiem dekady lat 60.

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 17:09
- Moja powieść zaczyna się sceną pogrzebu Krzysztofa Komedy na warszawskich Powązkach i nie jest to przypadek - mówił w Dwójce autor książki "Około północy", którą od 13 maja będzie czytał na naszej antenie Mateusz Rusin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncertowa podróż Marcin Wasilewski Trio

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 10:12
- W tym roku zbiegło się kilka rocznic. Nasze ćwierćwiecze, 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy oraz półwiecze istnienia wytwórni ECM. W trakcie koncertów będziemy temu dawać wyraz. Chcemy też złożyć hołd Tomaszowi Stańce, bo to, że wziął nas pod swoje skrzydła było dla nas wielką przygodą i nobilitacją – mówił w Dwójce Sławek Kurkiewicz, kontrabasista Marcin Wasilewski Trio.
rozwiń zwiń