Polskie Radio
Section05
Mariusz Adamiak

Mariusz Adamiak: każdy dzień Warsaw Summer Jazz Days zabrzmi inaczej

- W moim pokoiku w klubie Akwarium miałem dużą kartkę, na której były spisane różne propozycje koncertowe. W pewnym momencie zobaczyłem, że ułożyły się one w trzy wyjątkowe dni. Stworzyłem tabelkę z koncertami i okazało się, że to gotowy program festiwalu, mającego być konkurencją dla Jazz Jamboree. Było nerwowo, ale się udało - tak Mariusz Adamiak wspominał początki festiwalu Warsaw Summer Jazz Days, którego 31. edycja trwa od 7 do 10 lipca.
Zobacz więcej na temat:  Mariusz Adamiak Dwójka Andrzej Zieliński

Mariusz Adamiak: jeszcze w tym roku polska gospodarka ma duże szanse na powrót do poziomu PKB sprzed pandemii

- W okolicach III kwartału polska gospodarka powinna wrócić do poziomu PKB sprzed pandemii. W tym roku wzrost gospodarczy powinien być co najmniej powyżej 3 proc, a jest szansa na więcej niż 4 proc. - powiedział Mariusz Adamiak, dyrektor Biura Strategii Rynkowych PKO BP. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA gospodarka polska Mariusz Adamiak pandemia pkb tarcza antykryzysowa przedsiębiorstwo GOSPODARKA

Warsaw Summer Jazz Days​ – festiwal, który kombinuje

– Intencją festiwalu jest pomoc muzykom, bo nadszedł ciężki czas. Staramy się pokazać, że festiwal ma siłę i żyje – mówił w Trójce Mariusz Adamiak, dyrektor festiwalu Warsaw Summer Jazz Days​. Z jego zapowiedzi wynika, że wydarzenie nie tylko się odbędzie, ale jego organizatorzy nieźle się nakombinowali, by była to jedna z najbarwniejszych edycji w historii.
Zobacz więcej na temat:  Trójka W tonacji Trójki - Piotr Metz Piotr Metz MUZYKA muzyka hp Jazz Mariusz Adamiak