X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mistrzowie dokumentu

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 21:23
Przegląd filmów Marcela i Pawła Łozińskich w kinie Iluzjon oraz Festiwal Muzyczny Bursztynowy Szlak w Filharmonii Kaliskiej.
Audio
  • Marlena Gabryszewska nt. przeglądu filmów Marcela i Pawła Łozińskich w kinie Iluzjon
  • Adam Klocek z Filharmonii Kaliskiej nt. koncertu w ramach Festiwalu Muzycznego Bursztynowy Szlak

W piątkowym "Poranku Dwójki" gościliśmy w studiu Marlenę Gabryszewską - z działu programowego Filmoteki Narodowej - która zapraszała Państwa na spotkanie z Mistrzami Kina Dokumentalnego do warszawskiego kina Iluzjon ( 29 i 30.01). Bohaterami tego przeglądu będą ojciec i syn - Marcel i Paweł Łozińscy.

Przegląd został podzielony na dwie części: 29 stycznia - cztery filmy Pawła Łozińskiego, począwszy od, wielokrotnie nagradzanego na międzynarodowych festiwalach, debiutu - "Miejsce urodzenia" aż po ostatni film w dorobku reżysera – "Inwentaryzacja".
30 stycznia, pokażemy cztery obrazy zrealizowane przez Marcela Łozińskiego, wśród których znalazły się m.in. zdobywca Grand Prix w Oberhausen, Montrealu i Lipsku - "89 mm od Europy" oraz zdobywca Nagrody Złotego Gołębia na MFF w Lipsku "Żeby nie bolało".

Rozmawialiśmy również z dyrektorem Filharmonii Kaliskiej - Adamem Klockiem -  na temat Festiwalu Muzycznego Bursztynowy Szlak - MULTIMEDIA AMBER ROAD FESTIVAL - i dzisiejszym koncercie. Poczytaj więcej.

Program prowadził Marcin Majchrowski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Bursztnowy szlak" w Kaliszu

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2010 16:38
Arcydzieła klasyków wiedeńskich otworzą teogoroczną edycję autorskiego festiwalu Filharmonii Kaliskiejl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przegląd filmów bezkompromisowego awangardzisty

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2010 16:52
12 arcydzieł kina w realizacji francuskiego reżysera Jean-Luca Godarda, zaprezentowanych zostanie w ramach specjalnego jubileuszowego przeglądu w Warszawie. Zaproszenia czekają!
rozwiń zwiń