X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Celińska śpiewa przebój T.Love

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2012 20:00
Najpiękniejsze piosenki o stolicy znalazły się na pierwszej solowej płycie Stanisławy Celińskiej. O albumie porozmawiamy w "Wybieram Dwójkę" po godzinie 16.
Stanisława Celińska
Stanisława CelińskaFoto: wikipedia/Łukasz Skrzypecki, lic. CC

Na krążku "Nowa Warszawa" znalazły się stare warszawskie szlagiery autorstwa takich wykonawców jak Czesław Niemen, T.Love i Bajm, a nawet motyw muzyczny stworzony przez Davida Bowie pod wpływem krótkiego spaceru po Warszawie. W "Wybieram Dwójkę" porozmawiamy z twórcami płyty, Stanisławą Celińską, Bartłomiejem Wąsikiem i członkami Royal String Quartet.

Koncert promujący to wydawnictwo będzie miał miejsce w piątek, w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w ramach Festiwalu KWARTESENCJA, który odbywa się w dniach 7-8 grudnia.

To nie jedyne atrakcje czwartkowego "Wybieram Dwójkę", bo będziemy też podziwiać odzyskaną i odnowioną "Pomarańczarkę" Aleksandra Gierymskiego w Muzeum Narodowym oraz wybierzemy się do Teatru Narodowego na "Królową Margot" .

Zaprasza Adam Suprynowicz.

6 grudnia (czwartek), godz. 16.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisława Celińska: ta książka jest ku pokrzepieniu serc

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 13:51
"Niejedno przeszłam" to tytuł autobiografii w formie wywiadu rzeki, w którym wybitna polska aktorka opowiedziała o tym, jak wielkie życiowe koszta pociąga za sobą nagły zawodowy sukces.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tytuł mówi wszystko: "Niejedno przeszłam"

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2012 11:30
- To prawdziwa powieść o nałogu, ale co cenne bez intymnych szczegółów. Celińska woli mówić o świadectwie przez wielkie "Ś" i o tym czego nauczyło ją pięć bardzo trudnych lat - mówi Michał Nogaś o biografii, "bardzo szczerej rozmowie" Stanisławy Celińskiej z Karoliną Prewęcką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Osiecka w tekstach mówi o sobie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 20:10
- Nagle olśniło mnie, że większość przebojów jest odczytywanych powierzchownie i że wystarczy dodać aktorską interpretację piosenek, a wreszcie nabiorą właściwego sensu i zostaną tak odczytane, jak zostały napisane - opowiada Artur Barciś, reżyser spektaklu-koncertu "Nie jesteś sama".
rozwiń zwiń