X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Angolska muzyka w służbie rewolucji

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 23:01
W audycji "Słuchaj świata" porozmawiamy o kulturze muzycznej Angoli. Wysłuchamy też koncertu Bongi, legendarnego śpiewaka z tego kraju.
Bonga to, obok Feli Kutiego i Cesarii Evory, najsłynniejszy afrykański muzyki
Bonga to, obok Feli Kutiego i Cesarii Evory, najsłynniejszy afrykański muzykiFoto: Thesupermat, lic. CC (wikipedia)

Gośćmi audycji będą: Marta Dobosz - afrykanistka, iberystka, członek rady programowej Festiwalu Skrzyżowanie Kultur w Warszawie, która opowie o starej i nowej muzyce rewolucji w Angoli - oraz Marta Jackowska Uwadizu, która mówić będzie o wyjątkowości muzyki Tuaregów zamieszkujących Algierię, Libię, Mali, Niger i Burkina Faso.

W "Słuchaj świata" posłuchamy też retransmisji koncertu Bongi, który odbył się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego 20 kwietnia.

***

Na audycję "Słuchaj świata" zapraszamy w niedzielę (10.05) w godzinach 16.00-18.00. Program poprowadzą Kuba Borysiak i Michał Żakowski.

bch/mm

Zobacz więcej na temat: Afryka MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Oman - kraj, który ominęła arabska wiosna

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2014 13:40
Dlaczego o Omanie prawie nic się nie mówi? - Nikt tam nikogo nie morduje - tłumaczyła w audycji "Słuchaj świata" arabistka dr Katarzyna Górak-Sosnowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afryka środkowa: przemoc zamiast "małej Szwajcarii"

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2015 16:31
- Diamentów i drewna w Republice Środkowoafrykańskiej wystarczy, by uczynić ten kraj bogatym. Niestety korupcja i waśnie etniczne sprawiły, że państwo to faktycznie przestało istnieć - ocenia dr Błażej Popławski.
rozwiń zwiń