X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert inauguracyjny festiwalu "Warszawska Jesień". Transmisja w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 21:32
W audycji "Filharmonia Dwójki" wysłuchaliśmy koncertu rozpoczynającego festiwal Warszawska Jesień 2019 w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Narodowej pod batutą indonezyjskiego dyrygenta Wilsona Hermanto.
Wilson Hermanto
Wilson HermantoFoto: Mat. promocyjne/Kaupo Kikkas

Program: Morten Ladehoff improwizacja organowa, Bruno Mantovani Entrechoc, Zygmunt Krauze III Koncert fortepianowy "Okruchy pamięci" (prawykonanie, zamówienie Warszawskiej Jesieni, Instytutu Adama Mickiewicza, L'Orchestre National de Metz / Cité musicale–Metz i Filharmonii Narodowej), Magdalena Długosz Na krawędzi Światła (prawykonanie, zamówienie Warszawskiej Jesieni), Morten Ladehoff improwizacja organowa, Thuridur Jónsdóttir Flutter

Wykonanie: Mario Carol - flet, Zygmunt Krauze - fortepian, Morten Ladehoff - organy, Magdalena Kordylasińska-Pękala, Miłosz Pękala, Paweł Nowicki, Hubert Zemler - veme, Michał Pawełek - interpretacja warstwy elektroakustycznej, Barbara Okoń-Makowska, Przemysław Kunda - reżyseria dźwięku, Orkiestra Filharmonii Narodowej, dyr: Wilson Hermanto.

***

Tytuł audycji: Filharmonia Dwójki 

Prowadzi:  Joanna Grotkowska

Data emisji: 20.09.2019

Godzina emisji: 19.00

am

Zobacz więcej na temat: Warszawska Jesień
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Warszawska Jesień. Gareth Davis: nazwy i kategorie w muzyce powodują tylko podziały

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2018 13:49
- Myślę, że wiele rodzajów muzyki mogłoby osiągnąć większą popularność, gdyby ludzie nie zakładali z góry, że to nie dla nich. Tak jest np. z markami. Jeśli przyjmie się przekonanie, że dana marka odzieżowa jest przeznaczona dla osób starszych, to oczywiste jest, że młodzi nie będą chcieli w tym chodzić - mówił w Dwójce klarnecista.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka współczesna na festiwalu z tradycjami

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 11:49
W audycji "Nokturn" rozmawialiśmy o rozpoczynającym się festiwalu Warszawska Jesień/Warsaw Autumn. Gościem będzie Dagna Sadkowska – kuratorka sekcji festiwalowej Warszawska Jesień Klubowo.
rozwiń zwiń