X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzeja Zolla opowieść rodzinna

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2011 11:20
Znany polski prawnik napisał zajmującą książkę o dziejach swojej rodziny. Z prof. Zollem o historiach rodzinnych rozmawiał Witold Malesa.
Audio

Andrzej Zoll – pełniący w latach 90. Funkcję sędziego i prezesa Trybunału Konstytucyjnego oraz, w latach 2000-2006, Rzecznika Praw Obywatelskich, znany profesor i wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim – jest autorem wydanej nakładem krakowskiego Wydawnictwa Literackiego książki "Zollowie. Opowieść rodzinna".

Profesor Zoll opowiadał w naszej czwartkowej audycji o wielu pokoleniach spolonizowanej rodziny Zollów, wywodzących się z Wirtembergii: o ich pracy zawodowej, o działalności społecznej, patriotycznej i wojskowej.

Gospodarzem programu był Witold Malesa.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Antoni Kroh "Starorzecza"

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2011 15:06
Rozmowa o książce wspomnieniowej wybitnego etnografa i historyka kultury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Huelle o sobie

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2011 21:23
Ceniony pisarz, autor głośnego "Weisera Dawidka", opowiada o swoim dzieciństwie i rodzinie, o swej twórczości i ważnych dla niego miejscach. Zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 11.45.
rozwiń zwiń