Letnie "HCH" już wkrótce

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2022 15:06
Jacek Hawryluk i Bartek Chaciński w ostatniej audycji przed wakacjami podsumowali ten sezon spotkań ze słuchaczami Dwójki. Od przyszłego tygodnia w czwartki "HCH" w wydaniu letnim.
Przed nami sezon letnich festiwali
Przed nami sezon letnich festiwaliFoto: Shutterstock

Prowadzący zapowiadali specjalne atrakcje na letnie spotkania ze słuchaczami "Nocnej strefy". - Nadchodzi lato, zatem czas najwyższy zakończyć kolejny sezon "HCH". Sezon był pracowity, ale przed nami perspektywa spokojniejszych i dłuższych spotkań w letnie noce. Zapraszamy na najbliższą audycję, w której pojawi się specjalny wakacyjny przewodnik po koncertach i festiwalach najbliższych tygodni.

W programie pojawiły się też ciekawe nowe płyty. - Nowości nie przestają płynąć szerokim strumieniem - podkreślił Bartek Chaciński.

Przypomnijmy, że w tym sezonie prowadzący audycję zabrali słuchaczy m.in. w podróż dookoła świata, a w audycji pojawiła się muzyka zespołów z różnych zakątków globu: z Konga, Mali, Indonezji, Irlandii Północnej, Senegalu, Japonii i Panamy.

Redaktor Hawryluk zapraszał na owo spotkanie... ze stadionu we Florencji. - Redaktor Chaciński poprosił mnie o zapowiedzenie naszego programu z innego świata, bo taki tytuł nosiła ta audycja. Doszedłem do wniosku, że najlepszym miejscem do tego jest stadion Fiorentiny podczas meczu z Juventusem Turyn. To jest zupełnie inny świat, ale jest wspólny element z naszą audycją: tutaj też śpiewają - mówił.

Zobacz zapowiedź najbliższego spotkania w "Nocnej strefie":

[Facebook Dwójki]


Posłuchaj
116:09 2022_06_23 23_00_29_PR2_Nocna_strefa.mp3 Podsumowanie sezonu (Nocna strefa/Dwójka)

 

***

Tytuł audycji: Nocna strefa

Prowadził: Jacek Hawryluk i Bartek Chaciński

Data emisji: 23.06.2022

Godzina emisji: 23.00

Chaciński.

Czytaj także

"Nocna strefa" z muzyką elektroakustyczną

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2022 13:33
W czwartkowej audycji Bartek Chaciński zaprosił na spotkanie z syntezatorami mowy i akompaniamentem z życia codziennego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skazani na bluesa?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2022 07:00
Kolejna "Nocna strefa" na pewno zainteresowała tych, którzy bluesa czują. Ale również tych, do których w czystej postaci nie przemawia on zupełnie.
rozwiń zwiń