Polskie Radio
Section05
Czesław Michniewicz

KOMENTARZ Michniewicz nieco przeszarżował? Media mu tego nie zapomną

Czesław Michniewicz po zwycięskim meczu ze Szwecją postanowił rozprawić się z nieprzychylnymi mu dziennikarzami. W tym momencie selekcjoner miał za sobą całą Polskę, ale jeśli gra i wyniki kadry się pogorszą, proporcja sił może się błyskawicznie odwrócić, a selekcjoner pożałować cierpkich słów, wypowiedzianych pod wpływem emocji.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 Czesław Michniewicz reprezentacja Polski opinie

Lepiej z Messim niż z Katarem? Michniewicz ma "grupę marzeń"

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Czesław Michniewicz wytypował w mediach społecznościowych swoją "grupę marzeń", do której chciałby trafić w wyniku losowania fazy grupowej mistrzostw świata Katar 2022, które odbędzie się już 1 kwietnia w Dosze. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski reprezentacja Argentyny reprezentacja USA reprezentacja Kamerunu Czesław Michniewicz

TYLKO U NAS Były reprezentant oczarowany grą Polaków. "Glik jest skałą"

Reprezentacja Polski awansowała na piłkarskie mistrzostwa świata po pokonaniu w Chorzowie Szwecji 2:0. Zdaniem byłego obrońcy drużyny narodowej Tomasza Kłosa, kluczem do awansu była znakomita organizacja gry w defensywie. - Jestem oczarowany drugą połową w wykonaniu naszej reprezentacji - przyznał 69-krotny reprezentant naszego kraju w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski TYLKO U NAS Katar 2022 Czesław Michniewicz kamil glik Liga Narodów

ANALIZA Mecz otwarcia, o wszystko i o honor nie jest celem na Katar

Starcie Polska - Szwecja było meczem o wszystko – nie tylko o awans na mistrzostwa świata Katar 2022, ale też o najbliższą przyszłość polskiego futbolu i pokolenia piłkarzy, którego symbolami są Kamil Glik czy Grzegorz Krychowiak. Polacy pokonując 2:0 Szwecję na Stadionie Śląskim zdali egzamin dojrzałości. Teraz czas na wyciągnięcie wniosków, tak, aby jak najszybciej zgadzały się już nie tylko wyniki, ale też styl gry drużyny Czesława Michniewicza.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski mistrzostwa świata Katar 2022 matty cash Robert Lewandowski Czesław Michniewicz wojciech szczęsny kamil glik Grzegorz Krychowiak Piotr Zieliński reprezentacja Szwecji

"Chciałbym, żeby ten mecz przeszedł do historii". Trener o meczu Polska - Szwecja

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski świętowała już awanse do mistrzowskich imprez i rozgrywała mecze, które przeszły do historii. Dziś Polacy zmierzą się ze Szwedami o przepustki na Mistrzostwa Świata w Katarze. - Mamy wszystko, żeby spełnić nasze marzenia - mówi selekcjoner Czesław Michniewicz. Czy Polacy awansują do mundialu?
Zobacz więcej na temat:  Chorzów Robert Lewandowski Szwecja Czesław Michniewicz kamil glik Andrzej Janisz

Polska - Szwecja. Czeka nas thriller podobny do tego z Euro?

Polska i Szwecja we wtorek 29 marca rozegrają baraż, którego stawką jest awans na mundial w Katarze. Po raz ostatni reprezentacje zmierzyły się podczas Euro 2020. Mecz Szwecja - Polska zajął 5. miejsce w rankingu najbardziej spektakularnych spotkań Euro 2020 (według portalu 90min.com). Podczas meczu do ostatnich sekund ważyły się losy awansu z grupy, a kibice oglądali wiele zwrotów akcji. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Jerzy Engel Czesław Michniewicz Katar 2022 reprezentacja Szwecji