Polskie Radio
Section05
Dariusz Mioduski

Mioduski o skandalu w Alkmaar. "My tego tak nie zostawimy!"

Właściciel i prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski na konferencji prasowej odniósł się do skandalu, jaki miał miejsce po czwartkowym meczu z AZ Alkmaar w Lidze Konferencji Europy. Dwaj piłkarze stołecznej drużyny zostali aresztowani przez holenderską policję, a sam Mioduski był szarpany i popychany. - My tego tak nie zostawimy! - zapowiedział prezes stołecznego klubu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Legia Warszawa Dariusz Mioduski Liga Konferencji

Były wiceprezes PZPN uderza w szefa Legii. "Nadprezes"

Były wiceprezes PZPN Marek Koźmiński sprzeciwia się wycofaniu przepisu o młodzieżowcu, który zaczął funkcjonować w Ekstraklasie za jego kadencji. Jednym z przeciwników wspomnianego rozwiązania jest prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski. Były obrońca Brescii nie szczędził sternikowi "Wojskowych" cierpkich słów - nie tylko w związku ze wspomnianym przepisem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Dariusz Mioduski PZPN Legia Warszawa

Legia traci rangę. Kto strzela do "Wojskowych"?

"Na pytanie: gdzie jest ta Legia? Odpowiadam: w Lidze Mistrzów!". Tak awans do elitarnych europejskich rozgrywek w 1995 roku skomentował Dariusz Szpakowski. Zdanie to bardzo chętnie powtarzano także 21 lat później, kiedy to wojskowi ponownie zameldowali się w Champions League. Podsumowując rok 2021, należy ponownie zapytać: gdzie jest ta Legia?
Zobacz więcej na temat:  Legia Warszawa Piłka nożna Ekstraklasa Liga Europy Dariusz Mioduski SPORT kibice media podsumowanie 2021

TYLKO U NAS Tu jest futbolowy "trzeci świat”? Legię "fani" biją od lat

Mija drugi dzień od ataku kibiców Legii na jej piłkarzy, do jakiego doszło pod Legia Training Center w Książenicach. Pierwszy szok minął, czas zatem na wnioski. Kto jest winien, poza oczywiście samymi sprawcami, tej napaści, czy można było ją przewidzieć i jaka przyszłość czeka teraz ciągle aktualnego mistrza Polski?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Legia Warszawa Dariusz Mioduski Artur Boruc

KOMENTARZ Miecz Damoklesa dosięgnął Michniewicza. Legia jak Lech?

Widmo zwolnienia przybliżało się do Czesława Michniewicza z każdą porażką, aż w końcu wiszący nad byłym już trenerem miecz Damoklesa go dosięgnął. Trzeba jednak przyznać, że właściciel Legii Dariusz Mioduski i tak wykazał się niepodobną sobie cierpliwością - powiedział w "Komentarzu piłkarskim" Filip Jastrzębski z Radiowej Jedynki. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa komentarz piłkarski Legia Warszawa Dariusz Mioduski