X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Maciej Kot

Dramatyczny konkurs w Zakopanem. Polacy na podium

Reprezentanci Polski skaczący w składzie: Piotr Żyła, Maciej Kot, Kamil Stoch i Dawid Kubacki, zajęli w Zakopanem trzecie miejsce w konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zwyciężyli Niemcy z przewagą 0,1 pkt nad Austrią. Konkurs obfitował w dalekie skoki i dramatyczne wydarzenia: rekord skoczni pobił Kubacki, a groźny upadek w drugiej serii zaliczył Niemiec David Siegel. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2018/2019 Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła Maciej Kot sporty zimowe Skoki narciarskie SPORT

"Ten brąz to nie jest nasze ostatnie słowo"

- Jeszcze w Willingen ciężko był wyobrazić sobie, że w tych igrzyskach wezmę udział. Wcześniej, podczas mistrzostw świata w lotach, nie znalazłem się w składzie drużyny. Były to dla mnie bardzo trudne chwile, ale postanowiłem walczyć i finałem tej mojej walki jest upragniony medal - mówi Maciej Kot w rozmowie z Polskim Radiem, podsumowując swój występ w igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu.
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie sporty zimowe igrzyska olimpijskie Maciej Kot PjongCzang 2018 SPORT

Dobre wspomnienia pomogą Maciejowi Kotowi podczas igrzysk?

- Te dobre skoki są bardzo blisko. Czasami wystarczy jeden dobry skok żeby wrócić do dobrego skakania, czasami potrzeba stu skoków. Ja oczywiście robię wszystko żeby stało się to szybciej, ale wiadomo, że też nie można pójść na skróty - mówi polski skoczek Maciej Kot, na niespełna dwa tygodnie przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich.
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie sporty zimowe Maciej Kot igrzyska olimpijskie PjongCzang 2018 SPORT

Kamil Stoch potwierdził klasę. Mistrz drugi w Wiśle

Świetna postawa polskich zawodników w pierwszym w sezonie indywidualnym konkursie Pucharu Świata w skokach - w Wiśle na drugim stopniu podium stanął Kamil Stoch. Zwyciężył Japończyk Junshiro Kobayashi. Na trzeciej pozycji uplasował się Austriak Stefan Kraft. W dziesiątce było czterech reprezentantów Polski.
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie sporty zimowe Kamil Stoch Dawid Kubacki Maciej Kot Piotr Żyła SPORT