Polskie Radio
Section05
Michał Grabkowski

"Trójka budzi", tańcząc. Mo'Horizons, Sophie Szklarska i Anushka

– Nikt nie zabronił tańczyć o tej porze! – oznajmił na samym początku audycji Michał "Grabek" Grabkowski, po czym zaprezentował nam mieszankę brzmień spod znaku jazzu, ambitnego popu, soulu i muzyki elektronicznej. Na liście zaprezentowanych wykonawców znaleźli się m.in. Mo'Horizons, Sophie Szklarska i Anushka.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Trójka Michał Grabkowski Jazz Pop elektronika Fisz Emade Tworzywo

"Trójka budzi" w rytmie rocka. Foo Fighters i Taylor Hawkins

– Wiedziałem, że na to spotkanie w Programie 3 Polskiego Radia na pewno zabiorę ze sobą płyty Foo Fighters. Przeglądałem albumy, które posiadam, i wybrałem taką małą, cienką, niebieską płytę. To jedna z pamiątek, którą przywiozłem sobie z Los Angeles – przepiękny zbiór nagrań koncertowych zespołu z różnych miejsc – powiedział Michał Grabkowski i zaprosił na środową audycję "Trójka budzi".
Zobacz więcej na temat:  foo fighters Trójka MUZYKA muzyka hp Michał Grabkowski

Zakończył się 9. SnowFest 2022

W Szczyrku zakończyła się kolejna, dziewiąta już edycja SnowFest Festival. Dwudniowe święto muzyki, kultury i sportu swoim patronatem ponownie objął Program 3 Polskiego Radia. Nasi dziennikarze byli na miejscu i relacjonowali dla Państwa to, co miało miejsce na festiwalowych scenach i poza nimi, rozmawiali z uczestnikami, przybliżając atmosferę i to wszystko, co się działo podczas tej niezwykłej imprezy.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp SnowFest szczyrk Justyna Grabarz Michał Grabkowski Trójka patronat

Trójka na SnowFest 2022 – relacje, rozmowy i koncert Bitaminy

W pierwszy weekend marca czeka nas SnowFest 2022 – jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Zbliżająca się dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca. Na miejscu pojawi się także Trójka, którą w Szczyrku będą reprezentować nasi dziennikarze: Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski. Wesprze ich pozostający w studiu przy ul. Myśliwieckiej Łukasz Ciechański.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA album patronat SnowFest elektronika szczyrk góry sporty zimowe Łona Michał Grabkowski Justyna Grabarz Łukasz Ciechański