Polskie Radio
Section05
Olympique Marsylia

Ligue 1: PSG i Olympique Marsylia uratowały remis w doliczonym czasie gry

Lorient zremisowało z Paris Saint-Germain 1:1 w meczu 19. kolejki francuskiej Ligue 1. Gospodarze objęli prowadzenie w 40. minucie po trafieniu Thomasa Monconduita. Wyrównał w doliczonym czasie gry drugiej połowy Argentyńczyk Mauro Icardi (90+1'). Goście od 86. minuty musieli sobie radzić w osłabieniu po tym, jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał hiszpański obrońca Sergio Ramos.
Zobacz więcej na temat:  Ligue 1 Piłka nożna Olympique Marsylia paris saint germain SPORT

Liga Europy: gol Milika, 90 minut Majeckiego

Arkadiusz Milik zdobył bramkę, a jego Olympique Marsylia pokonał u siebie Lokomotiw Moskwa 1:0 w meczu 6. kolejki grupy E Ligi Europy. To czwarty gol polskiego piłkarza w tych rozgrywkach. Francuski zespół zajął trzecie miejsce i zagra w fazie pucharowej Ligi Konferencji.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy Legia Warszawa Napoli Leicester City psv eindhoven Olympique Lyon AS Monaco Olympique Marsylia lazio rzym Bayer Leverkusen Arkadiusz Milik

TYLKO U NAS Polski weekend w topowych ligach w cieniu skandalu w Lyonie

Po ostatniej już w tym roku przerwie reprezentacyjnej piłkarze powrócili na ligowe boiska. Miniony weekend przyniósł niestety porażki większości drużyn z Biało-Czerwonymi w składach. Najwięcej kontrowersji wzbudziło jednak spotkanie, które trwało zaledwie pięć minut.
Zobacz więcej na temat:  Bundesliga Premier League Serie A Ligue 1 SPORT Piłka nożna Polacy za granicą Robert Lewandowski Krzysztof Piątek Piotr Zieliński wojciech szczęsny mateusz klich Łukasz Fabiański Arkadiusz Milik Bayern Monachium SSC Napoli Olympique Marsylia Olympique Lyon