Polskie Radio
Section05
Łukasz Kaczmarek

Cyrk na meczu ZAKSY. 17 minut trwało ustalanie wyniku!

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała w środowy wieczór z Halkbankiem Ankara 3:2 w pierwszym meczu barażowym o awans do ćwierćfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów, ale emocjonujące spotkanie zostało przyćmione przez zdumiewającą sytuację z tie-breaka, gdy sędziowie przerwali rywalizację na ponad 17 minut, gdyż... nie byli w stanie ustalić prawidłowego wyniku.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Łukasz Kaczmarek

TYLKO U NAS Ach, co to był za rok w sporcie! Sukcesy, tytuły, euforia, ale i lekki niedosyt w 2023

Niesamowity rok siatkarzy i siatkarek, mistrzowski poziom Igi Świątek, rekordowy sezon Bartosza Zmarzlika czy niedosyt, ale i nadzieja związana z reprezentacją Polski piłkarzy, którzy zaliczali wzloty i upadki, ale wciąż mają szanse na występ na Euro 2024. Dziennikarze portalu PolskieRadio24.pl Bartosz Goluch i Paweł Majewski podsumowują sportowe wydarzenia ostatnich 12 miesięcy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Nikola Grbić Łukasz Kaczmarek sport 2023 Iga Świątek Bartosz Zmarzlik reprezentacja Polski Robert Lewandowski Natalia Kaczmarek Kamil Stoch Piotr Żyła