Polskie Radio
Section05
Siatkarskie MŚ 2018

TYLKO U NAS Jaka przyszłość czeka polską siatkówkę? "Czekamy na Leona"

2018 rok na stałe zapisze się w annałach polskiej siatkówki. Biało-czerwoni obronili tytuł najlepszej drużyny globu, a już w przyszłym roku szeregi kadry naszego kraju wzmocni znakomity Wilfriedo Leon - Będziemy z niego bardzo zadowoleni - prognozuje kierownik Naczelnej Redakcji Sportowej Polskiego Radia Cezary Gurjew, który w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl podsumował najważniejsze wydarzenia mijającego roku w krajowej siatkówce. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Siatkarskie MŚ 2018 Cezary Gurjew opinie

W jaki sposób sukces polskich siatkarzy przekuć na sukces marketingowy?

Polscy siatkarze są bohaterami ostatnich dni. W niedzielę po raz trzeci w historii zostali najlepszą reprezentacją globu. W „Magazynie Sportowym”, razem ze specjalistą ds marketingu sportowego - Tomaszem Redwanem - zastanowiliśmy się, czy po zdobyciu złota mistrzostw świata mogą osiągnąć taki sam sukces marketingowy jak piłkarze.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Siatkówka Siatkarskie MŚ 2018

Trener Brazylijczyków wychwala Ku-Ku

Trzeci tytuł Mistrzów Świata dla naszych siatkarzy to efekt doskonale poukładanego zespołu, którego grę zgodnie  nazwano w światowych mediach kompletną. Oddajemy hołd zarówno zespołowości jak i koncepcjom sztabu trenerskiego, ale nie ukrywamy, że na pierwszy plan wybił się nasz atomowy duet "Ku-Ku" czyli Bartosz Kurek i Michał Kubiak, których można nazwac architektami sukcesu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkarskie MŚ 2018 Siatkówka Bartosz Kurek

Awaria polskiego samolotu. Powrót mistrzów opóźniony

Biało-czerwoni obronili tytuł mistrzów świata w siatkówce mężczyzn. W wielkim finale podopieczni Vitala Heynena pewnie pokonali Brazylię 3:0. Około godziny 13 na Okęciu w Warszawie miał wylądować samolot ze "złotą" reprezentacją Polski, jednak w wyniku problemów technicznych maszyna ma wylądować o 17.45. Z okazji tego wydarzenia zapraszamy na relację na stronie PolskieRadio24.pl. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Siatkarskie MŚ 2018

Veni, vidi, vici. Bartosz Kurek uwierzył i odmienił grę swoją oraz kadry

Cztery lata temu wypadł ze składu w ostatniej chwili i nie poznał smaku mistrzostwa, w niedzielę zajął miejsce Mariusza Wlazłego i rozbił Brazylijczyków. Zaprzeczył wszelkim przypisywanym mu etykietkom, a odbierając nagrodę MVP wyraźnie zadedykował to wyróżnienie kolegom z drużyny. Oto Bartosz Kurek, którego postawa była decydująca dla zdobycia tytułu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Bartosz Kurek Siatkarskie MŚ 2018