X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Siatkarskie MŚ 2018

TYLKO U NAS Jaka przyszłość czeka polską siatkówkę? "Czekamy na Leona"

2018 rok na stałe zapisze się w annałach polskiej siatkówki. Biało-czerwoni obronili tytuł najlepszej drużyny globu, a już w przyszłym roku szeregi kadry naszego kraju wzmocni znakomity Wilfriedo Leon - Będziemy z niego bardzo zadowoleni - prognozuje kierownik Naczelnej Redakcji Sportowej Polskiego Radia Cezary Gurjew, który w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl podsumował najważniejsze wydarzenia mijającego roku w krajowej siatkówce. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Siatkarskie MŚ 2018 Cezary Gurjew opinie

W jaki sposób sukces polskich siatkarzy przekuć na sukces marketingowy?

Polscy siatkarze są bohaterami ostatnich dni. W niedzielę po raz trzeci w historii zostali najlepszą reprezentacją globu. W „Magazynie Sportowym”, razem ze specjalistą ds marketingu sportowego - Tomaszem Redwanem - zastanowiliśmy się, czy po zdobyciu złota mistrzostw świata mogą osiągnąć taki sam sukces marketingowy jak piłkarze.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Siatkówka Siatkarskie MŚ 2018

Trener Brazylijczyków wychwala Ku-Ku

Trzeci tytuł Mistrzów Świata dla naszych siatkarzy to efekt doskonale poukładanego zespołu, którego grę zgodnie  nazwano w światowych mediach kompletną. Oddajemy hołd zarówno zespołowości jak i koncepcjom sztabu trenerskiego, ale nie ukrywamy, że na pierwszy plan wybił się nasz atomowy duet "Ku-Ku" czyli Bartosz Kurek i Michał Kubiak, których można nazwac architektami sukcesu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkarskie MŚ 2018 Siatkówka Bartosz Kurek

Awaria polskiego samolotu. Powrót mistrzów opóźniony

Biało-czerwoni obronili tytuł mistrzów świata w siatkówce mężczyzn. W wielkim finale podopieczni Vitala Heynena pewnie pokonali Brazylię 3:0. Około godziny 13 na Okęciu w Warszawie miał wylądować samolot ze "złotą" reprezentacją Polski, jednak w wyniku problemów technicznych maszyna ma wylądować o 17.45. Z okazji tego wydarzenia zapraszamy na relację na stronie PolskieRadio24.pl. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Siatkarskie MŚ 2018

Veni, vidi, vici. Bartosz Kurek uwierzył i odmienił grę swoją oraz kadry

Cztery lata temu wypadł ze składu w ostatniej chwili i nie poznał smaku mistrzostwa, w niedzielę zajął miejsce Mariusza Wlazłego i rozbił Brazylijczyków. Zaprzeczył wszelkim przypisywanym mu etykietkom, a odbierając nagrodę MVP wyraźnie zadedykował to wyróżnienie kolegom z drużyny. Oto Bartosz Kurek, którego postawa była decydująca dla zdobycia tytułu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Bartosz Kurek Siatkarskie MŚ 2018