X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
prezydent

"7x24". Scenariusze przed wyborami prezydenckimi w Gdańsku

Powierzenie obowiązków prezydenta Gdańska pierwszej zastępczyni śp. Pawła Adamowicza, a także decyzja o niewystawieniu przez Prawo i Sprawiedliwość pretendenta w wyborach na nowego włodarza miasta. Czy pełniąca obecnie jego obowiązki Aleksandra Dulkiewicz będzie jedyną kandydatką? Do tych tematów odnieśli się w audycji "7x24" przedstawiciele największych partii na polskiej scenie politycznej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Gdańsk polityka Paweł Adamowicz atak na Pawła Adamowicza prezydent wybory

Posłowie zajmą się ustawami ws. pomocy dla frankowiczów

Posłowie mają się znów zająć ustawami frankowymi. Na stronach parlamentu pojawiła się informacja, że czwartek, 24 stycznia o godz. 11 odbędzie się posiedzenie sejmowej podkomisji nadzwyczajnej zajmującej się kredytami frankowymi. Przypomnijmy, w Sejmie znajdują się cztery projekty ustaw dotyczących pomocy dla frankowiczów - dwa prezydenckie oraz po jednym - zgłoszonym przez PO i Kukiz'15.
Zobacz więcej na temat:  finanse kredyty walutowe frank szwajcarski pomoc prezydent

Polska po śmierci Pawła Adamowicza. Czego uczy nas ta tragedia?

Zabójstwo Pawła Adamowicza wstrząsnęło całym polskim społeczeństwem. W wielu miastach w poniedziałkowy wieczór odbywają się marsze przeciwko przemocy. Czego powinna nauczyć nas ta wielka tragedia? O tym goście "Debaty" Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Adrian Stankowski ("Gazeta Polska").
Zobacz więcej na temat:  Paweł Adamowicz Marcin Piasecki Adrian Stankowski napad śmierć Witold Gadowski zabójstwo ochrona prezydent

Prezydent: dzień pogrzebu Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej

Prezydent Andrzej Duda poinformował, że dzień pogrzebu Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej. O dacie zdecyduje rodzina zmarłego prezydenta Gdańska. Prezydent dodał, że wczorajsze zabójstwo to "cios w naszą wspólnotę, wspólnotę ludzi, którzy po prostu chcą czynić dobro” i że miał on miejsce w chwili szczególnej.
Zobacz więcej na temat:  Paweł Adamowicz POLSKA WOŚP atak na Pawła Adamowicza prezydent Andrzej Duda