Polskie Radio
Section05
dakar

Jakub Przygoński czwarty w Rajdzie Dakar. "Zrobiliśmy wszystko, aby być tak wysoko"

Jakub Przygoński i Timo Gottschalk zajęli czwarte miejsce na koniec 43. Rajdu Dakar. Dla Polaka było to wyrównanie najlepszego wyniku w karierze, który osiągnął w 2019 roku. - Mamy czwarte miejsce na Rajdzie Dakar, z czego ogromnie się cieszymy, bo meta i czwarta pozycja w tak mocnym gronie kierowców to naprawdę zaszczyt - powiedział kierowca Orlen Team. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Moto sport sporty motorowe Rajd Dakar dakar jakub przygoński PKN Orlen Orlen

Rajd Dakar: rekordowy triumf Peterhansela. Przygoński wyrównał swój najlepszy wynik

Francuz Stephane Peterhansel wygrał 43. Rajd Dakar. Na ostatni etapie rywalizacji w Arabii Saudyjskiej najszybszy był Hiszpan Carlos Sainz. "Monsieur Dakar" triumfował po raz 14. w karierze - ostatni raz 30 lat temu w kategorii motocyklów. Jakub Przygoński w klasyfikacji generalnej zajął czwarte miejsce, czym wyrównał swój najlepszy wynik z 2019 roku.
Zobacz więcej na temat:  Rajd Dakar dakar Moto sport sporty motorowe SPORT jakub przygoński PKN Orlen Orlen

Rajd Dakar. Przedostatni etap rozstrzygnie o tytule w kategorii UTV? Domżała: walczymy o więcej

Załoga Monster Energy Can-Am w składzie Aron Domżała i Maciej Marton wciąż ma szansę na tytuł w kategorii lekkich pojazdów UTV w 43. Rajdzie Dakar. - Siedem minut straty do lidera. Nie najgorzej, ale to już trzeci dzień z rzędu kiedy nie możemy przejechać czysto oesu - przyznał Domżała na mecie 10. etapu dakarowej rywalizacji w Arabii Saudyjskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Moto sport sporty motorowe Rajd Dakar dakar SPORT