Polskie Radio
Section05
górnik zabrze

Ekstraklasa: polowanie na Luquinhasa nie wystarczyło. Górnik przegrał z Legią

Legia Warszawa umocniła się na pozycji lidera polskiej PKO BP Ekstraklasy. W ostatnim sobotnim meczu 19. kolejki piłkarze Czesława Michniewicza pokonali na wyjeździe Górnika Zabrze 2:1. Gospodarzom nie pomogło brutalne atakowanie rozgrywającego Legii, Luquinhasa, który popisał się decydującym podaniem przy zwycięskiej bramce.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Ekstraklasa górnik zabrze Legia Warszawa

TYLKO U NAS Ekstraklasa: Rafał Kurzawa - nie pierwszy i nie ostatni. Jak Polacy źle prowadzili kariery

Powrót Rafała Kurzawy do polskiej ligi wzbudził wiele zdziwienia w środowisku piłkarskim. Pomocnik, z wyjątkową jak na nasze warunki umiejętnością gry lewą nogą, wraca do kraju po zupełnie nieudanych wojażach zagranicznych. Nie jest on pierwszym polskim piłkarzem, który w ostatnich latach źle pokierował swoją karierą.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Pogoń Szczecin Legia Warszawa górnik zabrze

Puchar Polski: Legia jedzie do Łodzi, Cracovia sprawdzi beniaminka. Rusza 1/8 finału [ZAPOWIEDŹ]

Po ponaddwumiesięcznej przerwie piłkarze wznawiają rywalizację w Pucharze Polski. We wtorek mecze 1/8 finału rozegrają m.in. broniąca trofeum Cracovia i mistrz kraju Legia Warszawa, a w środę liderująca w Ekstraklasie Pogoń Szczecin i zajmujący trzecie miejsce Raków Częstochowa.
Zobacz więcej na temat:  Puchar Polski Piłka nożna SPORT Lechia Gdańsk warta poznań Cracovia łks łódź Legia Warszawa Pogoń Szczecin piast gliwice Raków Częstochowa górnik zabrze Zagłębie Lubin Radomiak Lech Poznań Arka Gdynia Górnik Łęczna