Polskie Radio
Section05
Hanna Dołęgowska

"Klub Trójki. Audiodokument": stereotypy męskości i trudne emocje. Premiera reportażu "Dalej trzymamy się razem"

21-letni Michał zniknął bez śladu rok temu. Na moście nad Wisłą znaleziono jego plecak, jednak jego ciała nie odnaleziono. Można przypuszczać, co się stało, ale pewności nie ma. Jego przyjaciele, Mikołaj i Tomek, muszą sobie dać z tym radę, muszą poradzić sobie ze stratą. Reportaż Hanny Dołęgowskiej "Dalej trzymamy się razem" stał się pretekstem do rozmowy o emocjach mężczyzn i umiejętności ich wyrażania oraz dzielenia się nimi.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Hanna Dołęgowska reportaż zaginieni społeczeństwo pr poleca mężczyzna emocje psychika psychologia psychoterapia Anna Dudzińska Klub Trójki

"Dalej trzymamy się razem" - reportaż Hanny Dołęgowskiej o trudnych relacjach, wyrażaniu najgłębszych emocji

Mikołaj i Tomek to 22-latkowie z warszawskich Bielan. Rok temu w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach zaginął ich przyjaciel Michał. Młodzi ludzie przyjaźnili się ponad 9 lat, mieli wiele wspólnych planów. Działania policji, poszukiwania rodziny i ich własne nie przyniosły rezultatu.
Zobacz więcej na temat:  Hanna Dołęgowska reportaż zaginieni społeczeństwo

Oscyp Snowboard Contest 2024 - te zawody tworzy atmosfera! Znamy zwycięzców!

Oscyp Snowboard Contest to najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce - 3 lutego odbyła się ich 15. odsłona oraz 2. edycja Oscypka, dla najmłodszych. To był dzień pełen wrażeń, emocji i wspaniałych spotkań na stoku na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej. Nie zabrakło tam Czwórki, która patronowała wydarzeniu. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Jeremi Angowski Hanna Dołęgowska Oscyp Oscyp Snowboard Contest zima snowboard

Energia Świadomego Ruchu. Festiwal, który pomoże ci się zatrzymać

Żyjemy w świecie, w którym im szybciej, tym lepiej. Nie zastanawiamy się, w jakim tempie chodzimy, skoro inny za chwilę mogą nas wyprzedzić. Nie słuchamy swojego ciała, ale wymagamy od niego pełnej dyspozycyjności. Tymczasem świadomy ruch to klucz do dobrostanu - o czym przekonują organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Energii Świadomego Ruchu QiFit.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA ruch aktywność fizyczna Kasia Dydo Hanna Dołęgowska tai chi

AIR SHOW Radom 2023 - nie tylko akrobacje, ale też potężna dawka historii

Za nami Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show Radom 2023. Podczas wydarzenia nie brakowało podniebnych akrobacji i ewolucji wykonywanych przez najlepszych z najlepszych. Wydarzenie było także okazją do zdobycia wiedzy o najnowocześniejszym, ale też historycznym sprzęcie wojskowym. Transmisję z wydarzenia prezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Air Show Radom lotnictwo samoloty Radom Air Show Radom 2023 Oliwia Krettek Hanna Dołęgowska

"Oręże z rozmachem". Z wizytą w nowej siedzibie Muzeum Wojska Polskiego

Defilada 200 rekonstruktorów historycznych zainaugurowała działalność nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego w warszawskiej Cytadeli. W nowym budynku - z rozmachem większym niż było to możliwe w dotychczasowej siedzibie - prezentowana jest historia oręża polskiego - od czasów Mieszka I do II wojny światowej.  
Zobacz więcej na temat:  Czwórka KULTURA historia Polski Wojsko Polskie Muzeum Wojska Polskiego muzeum wystawa Hanna Dołęgowska

"Nieprzeciętni". Dyrektor Czwórki: coraz więcej osób zgłasza się samodzielnie

- Kiedyś zgłaszaliśmy przyjaciół, brata, siostrę, kogoś z fundacji czy stowarzyszenia, w którym działaliśmy. Dziś jednak myślimy o sobie trochę lepiej albo może jesteśmy bardziej przekonani do pokazywania światu tego, co robimy - mówiła w "Poranku Dwójki" Hanna Dołęgowska, dyrektor-redaktor naczelna Czwórki, organizującej plebiscyt "Nieprzeciętni".
Zobacz więcej na temat:  Hanna Dołęgowska Nieprzeciętni 2023 Dwójka plebiscyt Czwórka Paweł Siwek