Polskie Radio
Section05
juventus turyn

Inter na czele Serie A. Milik nie pomógł Napoli

Piłkarze Interu Mediolan pokonali u siebie Lazio Rzym 1:0 w meczu piątej kolejki Serie A i z kompletem punktów prowadzą w tabeli włoskiej ekstraklasy. Niespodziewaną porażkę u siebie z Cagliari Calcio (0:1) zanotowało SSC Napoli, w barwach którego wystąpili Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik, który pojawił się na murawie w drugiej połowie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A inter mediolan juventus turyn SSC Napoli lazio rzym Fiorentina

Epicki mecz w Turynie. Juventus lepszy od Napoli

Piłkarze mistrza Włoch Juventusu pokonali w Turynie wicemistrza SSC Napoli 4:3 (2:0) w meczu drugiej kolejki włoskiej Serie A. Neapolitańczycy potrafili wyrównać, mimo, że w 62. minucie przegrywali już trzema bramkami. W barwach zwycięzców cały mecz grał Wojciech Szczęsny, a w ekipie gości 90 minut rozegrał Piotr Zieliński, który zaliczył asystę. Zabrakło kontuzjowanego Arkadiusza Milika.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Serie A Piłka nożna juventus turyn SSC Napoli wojciech szczęsny Piotr Zieliński

TYLKO U NAS Serie A wraca do łask. Przed nami wyjątkowy sezon

Już w sobotę, 24 sierpnia, rozpocznie się kolejny sezon piłkarskiej Serie A. Wszystko wskazuje na to, że przed nami wyjątkowy sezon, gdyż aspiracje mistrzowskie ma wiele drużyn, a ciekawe wzmocnienia poczyniły także zespoły nieznajdujące się na co dzień w czołówce. Polscy kibice również mają wiele powodów do zainteresowania się tym, co wydarzy się na włoskich boiskach, gdyż wystąpi na nich wielu Polaków.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A juventus turyn Napoli Krzysztof Piątek ac milan