Polskie Radio
Section05
juventus turyn

SERIE A Parada Szczęsnego w Rzymie. Juventus zatrzymany przez Lazio

S.S. Lazio zwyciężyło Juventus 3:1 (1:1) w meczu 15. kolejki Serie A. Bramki dla piłkarzy z Rzymu zdobyli Luiz Felipe (45+1'), Sergej Milinković-Savić (74') i Felipe Caicedo (90+5'). Jedyne trafienie dla drużyny mistrza Włoch zanotował w 25. minucie Cristiano Ronaldo. Goście kończyli spotkanie w "10" po czerwonej kartce w 69. minucie dla Juana Cuadrado. Cały mecz w bramce "Bianconerich" rozegrał Wojciech Szczęsny. To pierwsza porażka Juventusu w tym sezonie w rozgrywkach ligowych.
Zobacz więcej na temat:  Serie A SPORT juventus turyn SSC Napoli wojciech szczęsny Piotr Zieliński Piłka nożna

LIGA MISTRZÓW Szczęsny zagra dla Krychowiaka? Wracają piłkarskie emocje

Trzy drużyny - Paris Saint-Germain, Bayern Monachium i Juventus Turyn - zdobyły dotychczas awans do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. W 5. kolejce dołączą do nich następne. We wtorek przed taką szansą staną Real i Atletico Madryt, Manchester City oraz Tottenham.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 Real Madryt manchester city juventus turyn Bayern Monachium Robert Lewandowski paris saint germain

LIGA MISTRZÓW Sentymentów nie było, Krychowiak nie "upolował" Szczęsnego

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak, dwaj przyjaciele z boiska, którzy podczas zgrupowań reprezentacji żartują i dowcipkują, tym razem spotkali się w meczu Ligi Mistrzów. - Śmiać się mogę przed meczem, ale po ostatnim gwizdku rywalowi należy się pełen szacunek. Tym bardziej, że Lokomotiw zagrał defensywny, ale bardzo dobry mecz - powiedział bramkarz Juventusu Turyn po wygranym starciu z drużyną przyjaciela.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna liga mistrzów juventus turyn SPORT Liga Mistrzów 19/20

Inter na czele Serie A. Milik nie pomógł Napoli

Piłkarze Interu Mediolan pokonali u siebie Lazio Rzym 1:0 w meczu piątej kolejki Serie A i z kompletem punktów prowadzą w tabeli włoskiej ekstraklasy. Niespodziewaną porażkę u siebie z Cagliari Calcio (0:1) zanotowało SSC Napoli, w barwach którego wystąpili Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik, który pojawił się na murawie w drugiej połowie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A inter mediolan juventus turyn SSC Napoli lazio rzym Fiorentina

Epicki mecz w Turynie. Juventus lepszy od Napoli

Piłkarze mistrza Włoch Juventusu pokonali w Turynie wicemistrza SSC Napoli 4:3 (2:0) w meczu drugiej kolejki włoskiej Serie A. Neapolitańczycy potrafili wyrównać, mimo, że w 62. minucie przegrywali już trzema bramkami. W barwach zwycięzców cały mecz grał Wojciech Szczęsny, a w ekipie gości 90 minut rozegrał Piotr Zieliński, który zaliczył asystę. Zabrakło kontuzjowanego Arkadiusza Milika.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Serie A Piłka nożna juventus turyn SSC Napoli wojciech szczęsny Piotr Zieliński

TYLKO U NAS Serie A wraca do łask. Przed nami wyjątkowy sezon

Już w sobotę, 24 sierpnia, rozpocznie się kolejny sezon piłkarskiej Serie A. Wszystko wskazuje na to, że przed nami wyjątkowy sezon, gdyż aspiracje mistrzowskie ma wiele drużyn, a ciekawe wzmocnienia poczyniły także zespoły nieznajdujące się na co dzień w czołówce. Polscy kibice również mają wiele powodów do zainteresowania się tym, co wydarzy się na włoskich boiskach, gdyż wystąpi na nich wielu Polaków.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A juventus turyn Napoli Krzysztof Piątek ac milan