Polskie Radio
Section05
michał probierz

Ekstraklasa: Cracovia opublikowała oświadczenie Michała Probierza. "Emocje wzięły górę"

Cracovia opublikowała oświadczenie Michała Probierza, który po meczu z Wartą Poznań ogłosił dymisję ze stanowiska trenera i wiceprezesa klubu. Ostatecznie jednak, po rozmowach z właścicielem klubu, Probierz zdecydował się pozostać na stanowisku. - Emocje po przegranym meczu, jak i nawarstwiające się kwestie osobiste wzięły górę - napisał szkoleniowiec "Pasów". 
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Cracovia Piłka nożna michał probierz SPORT

Ekstraklasa. Cracovia - Legia. Cichy lider i VAR po meczu. Probierz nie wytrzymał

Cracovia przegrała u siebie z Legią Warszawa (0:1) w meczu 10. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy po golu Filipa Mladenovicia, jednak emocje nie skończyły się wraz z gwizdkiem sędziego. Po spotkaniu ostrych słów nie brakowało trenerowi "Pasów" Michałowi Probierzowi. - Ty jesteś cyrk ku*** - odpowiedział jednemu z kibiców opiekun Cracovii. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Legia Warszawa Cracovia Ekstraklasa michał probierz Piłka nożna

Ekstraklasa: Michał Probierz odejdzie z Cracovii? Jasna deklaracja szefa klubu

- Tak się zastanawiam, czy jestem jeszcze w stanie coś przekazać tym zawodnikom, czegoś ich nauczyć - powiedział po meczu z Jagiellonią Białystok Michał Probierz, trener Cracovii. "Pasy" przegrały piąty mecz z rzędu w Ekstraklasie i będą musiały walczyć o pozostanie w górnej ósemce tabeli. Słowa trenera Probierza wywołały również dyskusję nad przyszłością szkoleniowca w krakowskim klubie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Cracovia Piłka nożna michał probierz Ekstraklasa

PKO Ekstraklasa: konflikt w Cracovii, Janusz Gol wydał oświadczenie. "Każdy z nas został zmuszony walczyć sam o siebie"

Zgodnie z przewidywaniami Janusz Gol odpowiedział na komunikat Cracovii, w którym trener Michał Probierz wyraził swoje zdanie ws. decyzji o redukcji zarobków o połowę. Piłkarz "Pasów" dotychczas nie osiągnął porozumienia ws. obniżenia swojej pensji. - Nie pozwolę na to, by ktokolwiek podważał słuszność moich motywacji - czytamy w oświadczeniu zawodnika.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Cracovia michał probierz Ekstraklasa Piłka nożna koronawirus Koronawirus w Polsce