Polskie Radio
Section05
reprezentacja Polski

Utrzymanie w LN priorytetem. "Chcemy poprawić nastroje"

Polscy piłkarze nie mogą pozwolić sobie na porażkę w niedzielnym meczu z Walią, jeśli chcą utrzymać się w najwyższej dywizji Ligi Narodów. - Zrobimy wszystko, aby przywieźć do Polski korzystny wynik - zapewnił bramkarz Wojciech Szczęsny, który w sobotę wraz z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Polski reprezentacja Walii Czesław Michniewicz wojciech szczęsny

Polska przegrywa z Holandią w Lidze Narodów. Jak grali nasi?

Polacy przegrali na PGE Narodowym w Warszawie z Holendrami 0:2 (0:1) w 5. kolejce najwyższego poziomu piłkarskiej Ligi Narodów. W 14. minucie trafił Cody Gakpo, a w 60. Steven Bergwijn. W "Magazynie sportowym" Polskiego Radia 24 rozmowa o meczu Polska-Holandia oraz o szansach naszej reprezentacji na utrzymanie się w najwyższej dywizji Ligi Narodów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Grzegorz Nowaczyk Tomasz Kowalczyk

Kadra wygwizdana na Narodowym. Jest reakcja Michniewicza

Reprezentacja Polski przegrała na PGE Narodowym w przedostatniej kolejce Ligi Narodów z Holandią 0:2. - Trzeba jednak pamiętać, że Holandia to jedna z najlepszych drużyn w Europie. Jedzie na mundial trochę z innej pozycji niż my, w wielu rozgrywkach i turniejach uchodzi za faworyta - powiedział na konferencji prasowej selekcjoner kadry Czesław Michniewicz. 
Zobacz więcej na temat:  Liga Narodów Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja Holandii SPORT Czesław Michniewicz

"Pokazaliśmy, że potrafimy grać". Zieliński widzi pozytywy

Reprezentacja Polski przegrała z Holandią 0:2 w piątej kolejce Ligi Narodów. Choć zwycięstwo "Oranje" było zasłużone, zdaniem Piotra Zielińskiego, w grze naszej kadry było wiele pozytywów. - Pokazaliśmy, że potrafimy grać - powiedział w pomeczowej rozmowie z TVP Sport.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Polski Piotr Zieliński reprezentacja Holandii Robert Lewandowski Czesław Michniewicz