Polskie Radio
Section05
reprezentacja Polski

"Żadnego wytłumaczenia". Odpowiedź rzecznika na decyzję PZPN

Były już rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski opublikował w mediach społecznościowych swoje oświadczenie po zakończeniu współpracy. - Nikt mi niczego nie przedstawił. Po prostu zostałem poinformowany o zakończeniu współpracy. Żadnego wytłumaczenia i powodów - napisał w portalu X, odpowiadając na wpis jednego z użytkowników.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN reprezentacja Polski

TYLKO U NAS Mila broni... polskich obrońców. "Nie rozumiem krytyki"

Sebastian Mila na antenie Polskiego Radia ocenił kondycję defensywy naszej drużyny narodowej. Zdaniem asystenta selekcujonera Michała Probierza polskich defensorów spotyka niezasłużona krytyka. - Wiem, że teraz obowiązuje narracja, głosząca, że obrońcy są najbardziej winni naszych wyników, ale ja tak nie uważam - ocenił.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Sebastian Mila Euro 2024

TYLKO U NAS Robert Lewandowski rozważa zakończenie reprezentacyjnej kariery? "Odkładamy ten moment"

Niska forma Roberta Lewandowskiego powoduje, że coraz częściej poruszana jest kwestia potencjalnego zakończenia kariery przez lidera Biało-Czerwonych. - Odkładamy ten moment. Oby Robert grał jak najdłużej, bo zawsze daje nam wiele emocji i dumy - przyznał Sebastian Mila w rozmowie z Tomaszem Kowalczykiem z radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna la liga Primera Division fc barcelona Robert Lewandowski reprezentacja Polski Euro 2024

TYLKO U NAS Pomysł Probierza upadł. Asystent Mila wyjaśnił przyczynę

Selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz planował styczniowe zgrupowanie dla piłkarzy z polskich klubów. Koncepcja jednak upadła. - To taki typ trenera, który cały czas chciałby przekazywać zawodnikom swoją filozofię - ocenił asystent Probierza Sebastian Mila, z którym rozmawiał Tomasz Kowalczyk z Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski Sebastian Mila michał probierz

Euro 2024: Polska poznała potencjalnych rywali. Jeżeli zagramy, to w "grupie śmierci"

W Hamburgu odbyło się losowanie grup turnieju finałowego przyszłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Swoich potencjalnych rywali w fazie grupowej poznała reprezentacja Polski, która nie jest jeszcze pewna gry na Euro 2024. Jeśli podopieczni Michała Probierza awansują na turniej, zmierzą się z Francją, Austrią i Holandią.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski