Polskie Radio
Section05
reprezentacja Polski

ANALIZA Uwaga na "rzeźnika". Kim rywal postraszy Biało-Czerwonych?

Mimo korzystnego wyniku w pierwszym meczu (4:1), reprezentacja Polski miała pewne problemy z ekipą Albanii. Wtorkowe spotkanie w Tiranie również nie zapowiada się na "spacerek", tym bardziej że, mimo osłabień kadrowych, trener Edoardo Reja ma do dyspozycji kilku klasowych graczy. Na kogo Biało-Czerwoni powinni uważać najbardziej?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Albanii reprezentacja Polski Katar 2022

Będą kolejne pożegnania? Gwiazdy polskiej piłki w kolejce

W sobotnim meczu z San Marino (5:0) z reprezentacją Polski pożegnał się Łukasz Fabiański. Według byłego piłkarza Kamila Kosowskiego, w jego ślady mogą pójść niebawem kolejni zasłużeni piłkarze. Były reprezentant Polski wymienił w tym kontekście Jakuba Błaszczykowskiego, Kamila Grosickiego i Kamila Glika. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 Łukasz Fabiański Jakub Błaszczykowski kamil grosicki kamil glik

TYLKO U NAS Znów gramy o "wszystko". Polska ekspertem od takich starć

Bezpośrednie starcie Polski z Albanią (wtorek w Tiranie) w zasadzie zadecyduje o tym, kto zagra w marcowych barażach o mistrzostwa świata. Po naszej stronie z pewnością będzie doświadczenie, bowiem mecze „o wszystko” rozgrywaliśmy niemal w każdych eliminacjach.
Zobacz więcej na temat:  zlatan ibrahimović Kazimierz Deyna Zbigniew Boniek reprezentacja Polski Paulo Sousa Robert Lewandowski Kazimierz Górski euzebiusz smolarek SPORT Katar 2022 Piłka nożna