Polskie Radio
Section05
spotkanie z reportażem

"Spotkanie z Reportażem Radiowym" - Urszula Żółtowska-Tomaszewska w Klubie Księgarza.

W czwartek 22 lutego o godz. 18.00 Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia wraz z Programem 1 Polskiego Radia zapraszają do Klubu Księgarza, przy Rynku Starego Miasta 22/24 w Warszawie, na kolejną odsłonę cyklu „Spotkanie z Reportażem”. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie reportaż „Siostra Anioł” Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej.
Zobacz więcej na temat:  reportaż klub księgarza spotkanie z reportażem

Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak gośćmi „Spotkania z reportażem”

Studio Reportażu i Dokumentu oraz Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny zapraszają na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu „SZEPTY DZIECIŃSTWA” Radiowych Reportażystów Roku w Ogólnopolskim Konkursie Reportażystów MELCHIORY 2017 HENRYKA DEDO I WALDEMARA KASPERCZAKA z Fundacji Głos Ewangelii.
Zobacz więcej na temat:  reportaż Henryk Dedo Waldemar Kasperczak spotkanie z reportażem klub księgarza

Dorota Jaśkiewicz-Łebek gościem "Spotkania z Reportażem"

W czwartek 5 października o godz. 18.00 Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Program 1 oraz Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny zapraszają do Klubu Księgarza, przy Rynku Starego Miasta 22/24 w Warszawie, na kolejną odsłonę cyklu "Spotkanie z Reportażem". Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie reportaż „Bardziej znikąd” laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Melchiory  2017 - Doroty Jaśkiewicz-Łebek.
Zobacz więcej na temat:  spotkanie z reportażem reportaż