Polskie Radio
Section05
Melchiory

Maciej Jastrzębski: to są historie, które powinniśmy pielęgnować

- My Polacy byliśmy właściwie wszędzie. Powinniśmy być z tego powodu dumni, że pomimo osobistych tragedii potrafiliśmy zaangażować się w coś, co przetrwało na kartach historii do dzisiaj - mówił w Dwójce Maciej Jastrzębski, korespondent Polskiego Radia w Rosji i autor reportażu "Historia kłamstw krwią haftowana".
Zobacz więcej na temat:  Dwójka Maciej Jastrzębski reportaż Melchiory Melchiory 2022 KRRiT Katarzyna Hagmajer-Kwiatek KULTURA

Aleksandra Sadokierska i Mariusz Kamiński laureatami Melchiorów - nagród dla najlepszych reportażystów radiowych

Melchiory 2022 wręczono podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Wydarzeniu patronuje Rada Mediów Narodowych. Jej przewodniczący Maciej Świrski podkreślił, że tematy poruszane przez tegorocznych najlepszych reportażystów radiowych dotyczą zarówno historii, jak i współczesności. Dodał, że wszyscy nagrodzeni dotknęli w swoich materiałach bardzo ważnych kwestii.
Zobacz więcej na temat:  Melchiory reportaż Polskie Radio KRRiT

Melchiory 2022. Wieczorem poznamy nagrodzonych reportażystów

O godzinie 18 przyznane zostaną nagrody dla najlepszych reportażystów radiowych i telewizyjnych. Podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia imienia Agnieszki Osieckiej w Warszawie ogłoszone zostaną wyniki konkursów: Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów "Melchiory" i Ogólnopolskiego Konkursu o Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na Reportaż i Dokument Radiowy.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU POLSKA reportaż Melchiory Melchiory 2022

Konkurs reportażystów "Melchiory 2022". Polskie Radio czeka na zgłoszenia

Polskie Radio ogłasza start XVII Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów "Melchiory 2022". Udział mogą w nim wziąć reportażyści radia publicznego oraz współpracownicy – autorzy reportaży, filmów dokumentalnych i reportaży telewizyjnych. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września br., a laureatów poznamy podczas uroczystej gali 17 listopada br.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU reportaż konkurs Melchiory Melchior Wańkowicz gala

Konkurs Reportażystów "Melchiory 2022". Polskie Radio czeka na zgłoszenia

Polskie Radio ogłasza start XVII Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów „Melchiory 2022”. Udział mogą w nim wziąć reportażyści radia publicznego oraz współpracownicy – autorzy reportaży, filmów dokumentalnych i reportaży telewizyjnych. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września br., a laureatów poznamy podczas uroczystej gali 17 listopada br.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU reportaż konkurs Melchiory Melchior Wańkowicz gala

Adam Bogoryja-Zakrzewski ze Studia Reportażu Polskiego Radia reportażystą 2020 roku

Znamy już laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów Melchiory 2020. Tytułem radiowego reportażysty roku, za odkrywanie świata wymagające dużego zaangażowania i często także odwagi osobistej, uhonorowano Adama Bogoryję-Zakrzewskiego ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Otrzymał statuetkę Melchiora i nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 złotych ufundowaną przez Polskie Radio.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio POLSKA W POLSKIM RADIU Adam Bogoryja-Zakrzewski reportaż Studio Reportażu i Dokumentu Melchiory

Adam Bogoryja-Zakrzewski reportażystą 2020 roku

Znamy już laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2020. Tytułem radiowego reportażysty roku za odkrywanie świata wymagające dużego zaangażowania i często także odwagi osobistej uhonorowano Adama Bogoryję-Zakrzewskiego ze Studia Reportażu Polskiego Radia. Otrzymał statuetkę Melchiora i nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 złotych ufundowaną przez Polskie Radio.
Zobacz więcej na temat:  Melchiory reportaż Adam Bogoryja-Zakrzewski Polskie Radio W POLSKIM RADIU