L.U.C.: wszystko, co robię wynika z ogólnej fascynacji światem

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 13:30
Artysta multimedialny, który odważnie wkracza na nowe tereny, eksperymentuje i nie chce nigdzie na dłużej zagrzać miejsca. Mimo to L.U.C. w muzyce jest już od dekady, a w Czwórce podsumowuje dotychczasowy dorobek.
Audio
  • Wywiad z Łukaszem Rostkowskim L.U.C. (EX Magazine/Czwórka)
L.U.C. w Czwórce
L.U.C. w CzwórceFoto: Aurelia Chmiel

- Przez ten czas zdarzyło się kilka ran, które uczyniły mnie mniej entuzjastycznym, ale też strasznie dużo się nauczyłem - mówi L.U.C. - Do matury czułem spokój, po egzaminie dojrzałości nagle świat przyspieszył. Ale jak mnie to zmieniło? Myślę, że ideały mam podobne, chociaż wielokrotnie musiałem je weryfikować.

L.U.C. w "Ministerstwie Dźwięku" > > >

Naprawdę nazywa się Łukasz Rostkowski. Urodził się w Zielonej Górze, ale od lat mieszka we Wrocławiu, gdzie ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i uzyskał tytuł magistra nauk prawnych.

- Prawo jest wpisane w historię naszej rodziny, więc było to dla mnie jasne, co będę studiować. Tata nawet przygotował mi pakiet dość zacnych klientów - wspomina gość "EX Magazine". - Co zabawne, teraz jak widzę jakie imperia zbudowali niektórzy z nich, to myślę sobie, że gdybym posłuchał taty byłbym ustawiony do końca życia. Ale mówiąc zupełnie szczerze, jak dotąd jeszcze nie pożałowałem, że zmieniłem zdanie i zająłem się muzyką.

17 kwietnia 2013 roku ukazał się najnowszy album artysty "Nic się nie stało", nagrany wspólne z Motion Trio Materiał z tej płyty wakacje będzie można usłyszeć na najważniejszych imprezach w naszym kraju - m.in. na Open'erze oraz festiwalu Nowe Horyzonty.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka ex magazine
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eryk Lubos: aktor to tylko zawód

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 18:00
Eryk Lubos nie lubi mówić o sobie. Ula Kaczyńska namówiła go jednak na rozmowę o jego rolach, serialu "Misja Afganistan" i o tym, jak radzi sobie z popularnością.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rebeka: ciężko pracujemy na swój sukces

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2013 05:30
Zdaniem wielu, ci ludzie dają nadzieję na to, że kultura w Polsce wciąż ma się dobrze. Muzycy z duetu Rebeka jednak odcinają się od takich określeń. Nie lubią, gdy ktoś "stwarza im ciśnienie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fox: nie interesuje mnie wyścig szczurów po złote płyty

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2013 18:50
Współzałożyciel legendarnej już formacji "15 Minut Projekt" oraz człowiek odpowiedzialny za brzmienie ostatniej płyty Marii Peszek to nie tylko utalentowany producent i multiinstrumentalista, ale także autor płyt, które porażają klubową energią i taneczną elektroniką. Właśnie ukazała się nowa płyta Michała "Foxa" Króla, o której artysta opowiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń