X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sezon narciarski czas zacząć! - konkurs zakończony

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 11:55
Część z Was zrobi to dzięki książkom zdobytym w naszym konkursie :)
Audio

Chwilę przed zimą i sezonem narciarskim warto się do niego przygotować. Objęliśmy patronatem trzy książki, które pomogą snowboardzistom i narciarzom rozruszać mięśnie i zgłębić kilka nowych technik jazdy!  

Książki do zdobycia na naszej antenie w audycjach: "Poranek", "Na 4 ręce", "W 4 oczy", "Cztery Gramy!", a także w konkursach internetowych!  

W pierwszej zabawie książki: "Przygotowanie do sezonu zimowego - ćwiczenia na siłę, skoczność i równowagę" otrzymali: Joanna z Poznania, Filip z Gostynina, Katarzyna ze Skaryszewa, Kinga z Lublina oraz Mateusz z Lublina. Gratulujemy!!!

W zdjęciowym konkursie internetowym ksiażki "Freeride, marzenie każdego narciarza " i  "Snowboard. Dla początkujących i średnio -zaawansowanych" otrzymują: Norbert z Bydgoszczy, Maciej z Warszawy, Paweł z Pruszkowa, Michał z Torunia i Agnieszka z Gdyni.

Pięć najciekawszych zdjęć nagrodziliśmyy książkami.

 

 Oto kilka informacji o tych wydawnictwach:

Freeride, marzenie każdego narciarza
Jazda w puchu to niesamowite doznania, których nie spotykamy jeżdżąc po ubitych trasach. Wyjeżdżając poza trasę musimy pamiętać o dwóch ważnych sprawach:
- bezpieczeństwie- jazda poza trasą często jest niebezpieczna, dlatego warto wiedzieć co może nas spotkać i jak zabezpieczyć się na wypadek np. lawiny
- technika- większość narciarzy wyjeżdża poza trasę myśląc, że będąc dobrym narciarzem trasowym, poradzi sobie w głębokim puchu. I tutaj przychodzi rozczarowanie. Jazda w puchu nie jest trudna. Wyjeżdżając poza trasę, warto ją znać, żeby jeżdżąc w puchu móc się skupić na niesamowitych doznaniach jakie przynosi freeride.W książce "Freeride, marzenie każdego narciarza" obok informacji o technice i bezpieczeństwie znajdziesz również informacje i sprzęcie- doborze, a także miejscach  uznawanych za raje dla freeriderów.

/ 

 

Snowboard. Dla początkujących i średnio -zaawansowanych

To doskonała książka dla wszystkich, którzy chcą lepiej jeździć na desce, oraz dla tych którzy stawiają pierwsze kroki. W książce tej znajdziesz informacje o:
- rogrzewce na stoku
- pierwszych krokach na desce
- ćwiczeniach poprawiających umiejętności
- ćwiczeniach przygotowujących do sezonu
- urazach snowboardowych
Dodatkowo znajdziesz przydatne informacje o sprzęcie- jak dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb i umiejętności.

/

 

Przygotowanie do sezonu zimowego - ćwiczenia na siłę, skoczność i równowagę

Większość z nas: narciarzy- i snowboardzistów-amatorów ma podobną refleksję w czasie wymarzonego wyjazdu w góry: "dlaczego nie przygotowałem / przygotowałam się do wyjazdu". Brak dobrego przygotowania do sezonu to obolałe nogi, gorsza technika, mniejsza przyjemność z jazdy i co najważniejsze większe ryzyko urazu. Nasza książka podzielona na działy: siła, równowaga, skoczność, wykorzystując doskonałe zdjęcia i fachowe porady, pomoże każdemu przygotować się wszechstronnie do jazdy na nartach i snowboardzie.

/

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mikołajkowy konkurs językowy - konkurs zakończony

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 11:30
Zwycięzca naszej zabawy otrzyma IPhone 4!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Cztery elementy" w "Poranku" - konkurs zakończony

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 12:00
Cztery żywioły i jeden IPad 3G. Komu woda, powietrze, ogień i ziemia przyniosą szczęście?
rozwiń zwiń