Sezon narciarski czas zacząć! - konkurs zakończony

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 11:55
Część z Was zrobi to dzięki książkom zdobytym w naszym konkursie :)

Chwilę przed zimą i sezonem narciarskim warto się do niego przygotować. Objęliśmy patronatem trzy książki, które pomogą snowboardzistom i narciarzom rozruszać mięśnie i zgłębić kilka nowych technik jazdy!  

Książki do zdobycia na naszej antenie w audycjach: "Poranek", "Na 4 ręce", "W 4 oczy", "Cztery Gramy!", a także w konkursach internetowych!  

W pierwszej zabawie książki: "Przygotowanie do sezonu zimowego - ćwiczenia na siłę, skoczność i równowagę" otrzymali: Joanna z Poznania, Filip z Gostynina, Katarzyna ze Skaryszewa, Kinga z Lublina oraz Mateusz z Lublina. Gratulujemy!!!

W zdjęciowym konkursie internetowym ksiażki "Freeride, marzenie każdego narciarza " i  "Snowboard. Dla początkujących i średnio -zaawansowanych" otrzymują: Norbert z Bydgoszczy, Maciej z Warszawy, Paweł z Pruszkowa, Michał z Torunia i Agnieszka z Gdyni.

Pięć najciekawszych zdjęć nagrodziliśmyy książkami.

 

 Oto kilka informacji o tych wydawnictwach:

Freeride, marzenie każdego narciarza
Jazda w puchu to niesamowite doznania, których nie spotykamy jeżdżąc po ubitych trasach. Wyjeżdżając poza trasę musimy pamiętać o dwóch ważnych sprawach:
- bezpieczeństwie- jazda poza trasą często jest niebezpieczna, dlatego warto wiedzieć co może nas spotkać i jak zabezpieczyć się na wypadek np. lawiny
- technika- większość narciarzy wyjeżdża poza trasę myśląc, że będąc dobrym narciarzem trasowym, poradzi sobie w głębokim puchu. I tutaj przychodzi rozczarowanie. Jazda w puchu nie jest trudna. Wyjeżdżając poza trasę, warto ją znać, żeby jeżdżąc w puchu móc się skupić na niesamowitych doznaniach jakie przynosi freeride.W książce "Freeride, marzenie każdego narciarza" obok informacji o technice i bezpieczeństwie znajdziesz również informacje i sprzęcie- doborze, a także miejscach  uznawanych za raje dla freeriderów.

/ 

 

Snowboard. Dla początkujących i średnio -zaawansowanych

To doskonała książka dla wszystkich, którzy chcą lepiej jeździć na desce, oraz dla tych którzy stawiają pierwsze kroki. W książce tej znajdziesz informacje o:
- rogrzewce na stoku
- pierwszych krokach na desce
- ćwiczeniach poprawiających umiejętności
- ćwiczeniach przygotowujących do sezonu
- urazach snowboardowych
Dodatkowo znajdziesz przydatne informacje o sprzęcie- jak dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb i umiejętności.

/

 

Przygotowanie do sezonu zimowego - ćwiczenia na siłę, skoczność i równowagę

Większość z nas: narciarzy- i snowboardzistów-amatorów ma podobną refleksję w czasie wymarzonego wyjazdu w góry: "dlaczego nie przygotowałem / przygotowałam się do wyjazdu". Brak dobrego przygotowania do sezonu to obolałe nogi, gorsza technika, mniejsza przyjemność z jazdy i co najważniejsze większe ryzyko urazu. Nasza książka podzielona na działy: siła, równowaga, skoczność, wykorzystując doskonałe zdjęcia i fachowe porady, pomoże każdemu przygotować się wszechstronnie do jazdy na nartach i snowboardzie.

/

 

Czytaj także

Mikołajkowy konkurs językowy - konkurs zakończony

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 11:30
Zwycięzca naszej zabawy otrzyma IPhone 4!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Cztery elementy" w "Poranku" - konkurs zakończony

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2011 12:00
Cztery żywioły i jeden IPad 3G. Komu woda, powietrze, ogień i ziemia przyniosą szczęście?
rozwiń zwiń