Czwórka na Pikniku Naukowym

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 17:00
12 maja Czwórka testowała najciekawsze eksponaty oraz prezentowała najbardziej zjawiskowe eksperymenty na Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.
Audio
  • Atrakcjie XVI Pikniku Naukowego - rozmowa z drem hab. Konradem Bajerem


Zapraszaliśmy zwiedzających do naszego namiotu, gdzie na żywo można było śledzić rozgrywki w najbardziej popularne gry planszowe w Polsce. W ramach akcji społecznej Czwórki promującej wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, dziennikarze Czwórki zaprezentowali najmodniejsze gry planszowe w tym sezonie oraz zmierzyli się w planszowych bojach ze słuchaczami.

Na terenie Piknikumożna było również spotkać reporterów Czwórki, którzy przez cały dzień dwa razy w każdej godzinie, w radiowych relacjach opowiadali o tym, co działo się na Pikniku Naukowym.

Dodatkowo w pozostałych namiotach Czwórki można było zobaczyć najlepsze polskie koncerty zarejestrowane przez Program 4 w ramach audycji "Ministerstwo Dźwięku".

Czytaj także

XVI Piknik Naukowy: zobacz z bliska, jak wybuchają wulkany

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 12:03
W Czwórce, od poniedziałku do piątku, sprawdzamy, co ciekawego przygotują dla nas młodzi naukowcy. Na pierwszy ogień pójdą kontrolowane wybuchy wulkanu i kolorowy ogień.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tajemnice niehigroskopijnych ręczników na XVI Pikniku Naukowym

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2012 11:56
W najbliższą sobotę, w warszawskim parku im. Rydza-Śmigłego odbędzie się XVI Piknik Naukowy Polskiego Radia. I będzie się działo. Dowiemy się m. in. czemu niektóre ręczniki nie wchłaniają wody i ile energii potrzeba, by rozciągnąć leginsy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Odczarujmy radiowe archiwum na Pikniku

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2012 15:00
W najbliższą sobotę odbędzie się XVI Piknik Naukowy Polskiego Radia. Będzie tam też namiot Archiwum Polskiego Radia. Już dziś zapraszamy!
rozwiń zwiń