"Podaj dalej 2" od MaxFlo

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 12:00
Artyści MaxFlo wraz z przyjaciółmi przygotowali drugą odsłonę składanki "Podaj dalej”.

Do najciekawszych pozycji na płycie należy zaliczyć pierwszy singiel Pokahontaz z płyty "Re-kontakt” oraz utwór składu Pumex (tworzonego przez Minixa oraz Puqa.) Cieszy również pojawienie się nowego kawałka Bu, "Saga trwa” oraz "Wbijamy na Jana” stworzonego przy współpracy Skorupa, Puqa oraz Kosy z grupy Dżentelmenels. Do stworzenia składanki zaproszeni zostali także przyjaciele artystów: Kopruch, Partyzant, Grafit, Neile, skład Flaszki i Szlugi oraz Magda Soczawa, która wraz z Majkelem tworzy projekt Leniwe Głowy.

Oprócz premierowych utworów na krążku znalazły się również kawałki z ostatnich wydawnictw GrubSona & BRK, Lilu oraz Bob One & Bas Tajpan. Na płycie pojawią się również tracki Minixa, Skorupa, Buki, Styloojeden, Jareckiego & BRK, NTK. "Podaj dalej vol. 2” to także pierwsze wydawnictwo, na którym znalazł się utwór"„SI”, nagrany w 2011 roku przez Rahima, GrubSona, Skorupa, Majkela oraz Bob One'a.

Płyta pod patronatem Czwórki.

Czytaj także

Pezet i Małolat: granie z "live bandem" to nowa jakość

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 18:52
– Być może będzie to granie na stałe z muzykami na żywo – mówią w Czwórce muzycy Paweł "Pezet" Kapliński i Michał "Małolat" Kapliński, jego młodszy brat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Coś z niczego" grupy The Pryzmats

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2012 17:30
Jeden z blogerów napisał o muzyce sekstetu z Żywca - rap jakiego w Polsce nie było. Trafnie! Czwórka objęła patronatem "Coś z niczego".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Linkin Park zagrało na lewą nóżkę

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 09:00
Na rynku jest już nowa płyta legendy nu metalu. Bartek Koziczyński spotkał się z muzykami zespołu na jednej z ulic Los Angeles. Posłuchajcie tej rozmowy!
rozwiń zwiń