Zagraj na Audioriver 2013

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 08:00
Rusza konkurs dla DJ-ów i producentów, w którym główną nagrodą jest występ na płockim Audioriver.
Zagraj na Audioriver 2013
Foto: Glow Images/East News

Czy chcesz zagrać na jednym z najważniejszych festiwali elektronicznych na świecie? Zwycięzcy zagrają na rynku Starego Miasta w dniach 26-27 lipca, podczas dziennej części festiwalu.

Konkurs jest przeznaczony dla DJ-ów i producentów wszystkich odmian muzyki elektronicznej, zarówno działających solowo, jak i w duecie. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 23 czerwca zgłosić set, live act lub własny utwór za pośrednictwem portalu Muzzo.pl. Jury złożone z przedstawicieli organizatorów Audioriver i portalu Muzzo.pl wyłoni do 30 czerwca 6 wykonawców, którzy przejdą do ścisłego finału. O ostatecznych wynikach zadecydują internauci poprzez głosowanie SMS.

W konkursie będzie aż dwóch zwycięzców! Nagroda główna to występ na Independent Market Stage zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku, w piątek 26 lipca lub sobotę 27 lipca oraz nocleg i transport na wydarzenie.

Tam w ciągu dnia odbywają się Targi Muzyczne Audioriver, na których wystawiają się firmy i organizacje zajmujące się muzyką alternatywną. Wszystkiemu towarzyszą koncerty, do których bawią się tysiące osób i to właśnie przed tą publicznością wystąpią zwycięzcy konkursu "Zagraj na Audioriver 2013".

Dotychczas ogłoszone gwiazdy Audioriver 2013: Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin, GusGus live, Netsky, Rudimental live, Dirtyphonics, Mr. Oizo, Gesaffelstein, Jeff Mills, Lusine live, Ed Rush, Karin Park, Minilogue live, Dixon b2b Âme, Tale Of Us, Oxia, Xhin, Zombie Nation live, Dusky, Nymfo b2b Klute, Surkin, Matador live, Steffi, Submotion Orchestra live, Function, Julia Marcell, Ayah Marar live, Monoloc, Vicious Circle, Rockwell, Alex Smoke pres. Wraetlic live, Terry Francis, Bobby Tank live, Astroid Boys live, Piano Interrupted live, Sibot live, Őszibarack, An On Bast & Maciej Fortuna live, HVOB live, NeverAfter, Joana b2b David Delgado.

Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 7 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 130 tys. fanów z Polski i Europy, a edycja 2012 zgromadziła na plaży ok. 16 tys. osób każdego dnia.

Ósma edycja festiwalu pod patronatem Czwórki odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2013.

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

II Konferencja Muzyczna Audioriver

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2012 11:30
W sobotę 14. kwietnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się II Konferencja Muzyczna Audioriver.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audioriver 2013 odsłania pierwsze karty

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2013 12:00
Festiwal Audioriver ogłosił pierwsze gwiazdy! Kliknij, by dowiedzieć się, kto zagra w tym roku!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Targi Muzyczne Audioriver 2013

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 11:00
Festiwal Audioriver to nie tylko dwie noce granej elektroniki, ale i Targi Muzyczne, które w ciągu dnia odbywają się na rynku Starego Miasta w Płocku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mocno kobieco i bardzo świeżo na Audioriver 2013

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2013 13:40
Organizatorzy festiwalu ogłaszają kolejnych artystów, którzy w ostatni weekend lipca wystąpią na plaży w Płocku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 11:40
Sprawdź kto zagra w Płocku.
rozwiń zwiń